ده‌ها داعشی در دیر الزور کشته شدند

ده‌ها داعشی در دیر الزور کشته شدند
دوشنبه 27 دی 1395 - 20:58

ده‌ها تروریست عضو داعش که بیشتر آنها خارجی بودند در حملات ارتش سوریه به مواضع آنان در شهر دیر الزور در شرق سوریه کشته شدند.

العالمسوریه

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد، 18 تروریست غیر سوری در عملیات ارتش علیه یکی از مواضع داعش در شهر المیادین در جنوب شرق دیر الزور کشته شدند که یکی از آنان یک سعودی به نام ابو عبدالله بود.

همچنین نیروهای ارتش سوریه "دیوان محاسبات" داعش در حی الابد در شهر موحسن در شرق دیر الزور را منهدم کردند که در این عملیات نیز شماری تروریست تونسی کشته شدند.

ارتش سوریه سه موضع داعش حاوی سلاح و مهمات را در اطراف فرودگاه دیر الزور و جبل الثرده نابود کرد و شماری از تروریست ها را به هلاکت رساند.     

همچنین عملیات ارتش ضد مواضع داعش در اطراف پانوراما، پل رقه، حقل التیم، روستاهای کباجب، الحسینیه، الجنینه، روستای البغلیه، اطراف جبل الثرده و جنوب فرودگاه به کشته و زخمی شدن دهها تروریست و انهدام خودروهای مجهز به تیربارهای سنگین انجامید. 

منابع آگاه در روستای حطله در شمال دیر الزور به خبرگزاری سوریه گفتند که تروریست های داعش اجساد شماری از کشته هایشان را با قایق از طریق رود فرات به این روستا منتقل کرده اند که از میان آنان می توان به ابو اسحاق البجاری و ابوذر محیمیده اشاره نمود.

ارتش سوریه پیشتر یک تانک و 3 خودروی داعش را منهدم و تلاش آنان برای حمله به مواضع ارتش در چند منطقه دیر الزور را خنثی کرده بود.
206
 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها