حمایت هیلاری کلینتون از اعتراضات علیه ترامپ

حمایت هیلاری کلینتون از اعتراضات علیه ترامپ
يکشنبه 10 بهمن 1395 - 10:38

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا، حمایت خود را از اعتراضات در مخالفت با سیاست‌های دولت جدید درباره ممنوعیت ورود مهاجران اعلام کرد.

العالم - آمریکا

به نقل از هافینگتن پست؛ هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا، حمایت خود را از اعتراضات در مخالفت با تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، درباره ممنوعیت مهاجرت در قالب یک توییت اعلام کرد.
در توییت وزیر امور خارجه اسبق آمریکا و رقیب پیشین ترامپ آمده است: «من کنار افرادی که امشب برای دفاع از ارزش‌ها و قانون اساسیمان در سراسر کشور گرد هم آمده اند، می‌ایستم. این وضع، نشان‌دهنده ارزش‌های ما نیست.»
روز شنبه معترضان با تجمع در فرودگاه‌ها و شهرهایی همچون نیویورک، شیکاگو و سان فرانسیسکو خواستار آزادی افرادی شدند که در پی اجرای فرمان ترامپ بازداشت شدند.
طبق دستور جدید رئیس‎جمهور آمریکا، ورود پناه‎‏جویان سوری به این کشور به مدت 4 ماه ممنوع شده و صدور ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، یمن، سودان، سومالی و لیبی به مدت 90 روز متوقف خواهد شد.
دستور جدید ترامپ مبنی بر ممنوعیت موقت ورود اتباع 7 کشور از جمله ایران به آمریکا، موجب سرگردانی مسافران و هرج و مرج در فرودگاه‌های جهان شده است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها