مقتدی صدر: از تهدید به قتل نمی ترسیم

مقتدی صدر: از تهدید به قتل نمی ترسیم
جمعه 4 فروردين 1396 - 12:40

رهبر جریان صدر در جمع تظاهرکنندگان در شهر بغداد پایخت عراق با اشاره به اینکه از تهدید به قتل نمی ترسد، گفت: طوفان تروریسم نمی تواند خللی در ملت عراق ایجاد کنند.

العالم - عراق

مقتدی صدر روز جمعه در جمع طرفداران خود در میدان التحریر در مرکز شهر بغداد افزود: ای ملت عظیم عراق، نه طوفان تروریسم و نه مشکل گرسنگی و فقر نتوانسته است خللی در شما وارد کند و شما همچنان سربلند و سرافراز هستید و فقط در برابر خدا سرتسلیم فرود می آورید.

وی با تاکید بر تداوم مبارزه با فاسدان و توطئه گران و دشمنان گفت: ما کسی نیستیم که از تهدید به قتل یا مرگ هراسی به دل راه بدهیم.

مقتدی صدر با اشاره به پیام های تهدید آمیز اظهار داشت: پیام ها روشن و آشکار است و اگر موفق شوند که مرا به قتل رسانده یا ترور کنند، از شما طلب فاتحه و دعا دارم.

وی تاکید کرد: "انقلاب اصلاحات" با همه جزئیات و شاخصه های آن ثمر بسیار مهمی داشته است. این انقلاب میهن پرستی و مبارزه با فساد را ریشه دار کرده است.

مقتدی صدر به هواداران خود توصیه کرد، به "انقلاب اصلاح طلبانه" خود و تظاهرات مسالمت آمیز ادامه دهند، حتی اگر او را ترور کنند. 
صدر در جمع هوادارانش افزود: اکثر سیاستمداران فاسد، نه تنها با فساد خود بازگشتند بلکه بیشتر آنان اکنون سلاح و پول دراختیار دارند و تلاش می کنند شما را مانند زندانی تحت کنترل بگیرند، ولی ما فقط در برابر خدا سر فرود می آوریم.
رهبر جریان صدر گفت: آنان با همه وجود و توان تلاش می کنند جنگها را ادامه دهند، و برخی از آنان نیز به آزادسازی موصل اکتفا نکرده و سعی می کنند شما را وارد نبردهایی در مناطق مختلف کنند، تا طرح و نقشه بین المللی خود را عملی کنند؛ هوشیار باشید و از سرزمین خود دفاع کنید و دچار تفرقه نشوید.

6

پربیننده ترین خبرها