ورود 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری به صدا و سیما

ورود 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری به صدا و سیما
جمعه 22 ارديبهشت 1396 - 15:32

هر شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای شرکت در سومین و آخرین مناظره انتخاباتی وارد صدا وسیما شدند.

العالم- ایران

سومین و آخرین مناظره با محوریت اقتصادی و با حضور شش نامزد ریاست جمهوری ساعت ۱۶:۳۰ امروز (جمعه ۲۲ اردیبهشت) به صورت زنده از شبکه یک سیما و شبکه خبری العالم پخش می‌شود. این مناظره همچنین همزمان از رادیو «ایران» نیز پخش خواهد شد.

اسحاق جهانگیری به‌عنوان اولین کاندیدای ریاست جمهوری و پس از وی سد مصطفی هاشمی طبا، سومین نامزد نیز سید مصطفی میر سلیم، چهارمین نامزد محمد باقر قالیباف، پنجمین نامزد نیز حجت الاسلام رئیسی و ششمین نامزد حجت الاسلام حسن روحانی بود که برای شرکت در آخرین مناظره وارد سازمان صدا و سیما شدند.

جهانگیری در بدو ورود به صدا و سیما ضمن تبریک میلاد امام زمان (عج)، گفت: مناظره‌ها طوری طراحی شده تا بیشتر از این که دوستان از برنامه‌ها و عملکردشان بگویند بیشتر مسابقه‌ای در گفتن وعده‌ها است. از نامزدها هنوز برنامه ویژ‌ه‌ای ندیدم و امیدوارم در این مناظره به بخشی از برنامه مورد نظر اشاره شود.

وی افزود: مردم توجه دارند که برنامه، شعار نیست و راه رسیدن به هدف باید مشخص شود. منایع باید مشخص شود هر حرفی که گفته می‌شود تیم کارشناسی و هدف آن مشخص شود و الان به این بخش توجه نشده و امیدوارم در این مناظره سوم که اقتصادی است، دوستان شفاف برنامه‌های‌شان را بگویند و شعارها را در سخنرانی‌هایشان بگویند.

جهانگیری در پاسخ به این سوال که این مناظره را جدی‌تر می‌دانید یا مناظره دوم را؟ اظهار داشت:‌ من این مناظره  را جدی‌تر می‌دانم.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها