آخرین روز مدرسه چه روزی است؟!

آخرین روز مدرسه چه روزی است؟!
دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 16:37

دبستانی‌ها بلاتکلیفند و می‌پرسند؛ آخرین روز مدرسه چه روزی است؟!

العالم - ایران

اطلاع‌رسانی متناقض مسئولان آموزش و پرورش و مدارس درباره آخرین روز فعالیت مدارس ابتدایی، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها را دچار بلاتکلیفی کرده است.

به گزارش فارس، اخبار ضد و نقیضی در اطلاع‌رسانی مسئولان آموزش و پرورش در خصوص روز پایانی حضور دبستانی‌ها در مدرسه وجود دارد.

اوایل اردیبهشت ماه عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس اعلام کرده بود: مدارس تا پایان اردیبهشت ماه در همه مقاطع تحصیلی باز بوده و فعال است.

در همان زمان برخی مدارس به خانواده‌ها اعلام کردند که مدارس ابتدایی تا 27 اردیبهشت ماه دایر است و اکنون در این روزهای پایانی اردیبهشت ماه نیز حتی کارنامه برخی دانش‌آموزان ابتدایی به خانواده‌ها تحویل داده شده است.

اما طی چند روز گذشته، برخی مدارس به خانواده‌ها اعلام کردند که دبستان‌ها تا 13 خرداد ماه دایر خواهد بود و این در حالیست که دو روز پیش علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران زمان ادامه کار مدارس ابتدایی را تا 10 خرداد ماه اعلام کرد.

حال این سؤال مطرح است که چرا در موضوع ساده‌ای چون آخرین روز فعالیت مدارس ابتدایی، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها باید دچار بلاتکلیفی شوند؟

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها