جهانگیری در حسینیه ارشاد پای صندوق رای رفت

جهانگیری در حسینیه ارشاد پای صندوق رای رفت
جمعه 29 ارديبهشت 1396 - 09:15

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد حوزه انتخابیه حسینیه ارشاد شد.

العالم ـ ایران

اسحاق جهانگیری دقایقی بعد از حضور دکتر حسن روحانی، در حسینیه ارشاد حاضر شده و رای خود را در صندوق شعبه ٢٧٢ مستقر در حسینیه ارشاد به صندوق انداخت.
جهانگیری که یکی از 6 کاندیدای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری بود، شامگاه سه شنبه به نفع دکتر حسن روحانی از کارزار انتخاباتی انصراف داد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم از بامداد امروز در خارج از کشور آغاز شده و هموطنان در کشورهای واقع در شرق آسیا، آرای خود را در صندوق های رای ریخته اند.

ایرنا

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها