نتایج رسمی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

نتایج رسمی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
شنبه 30 ارديبهشت 1396 - 07:51

نتایج آرای شمارش شده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان‌های کشور اعلام شد.

العالم - ایران

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه (29 اردیبهشت‌ماه) همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 142 شهر با 9 هزار و 752 شعبه اخذ رأی به‌صورت تمام‌الکترونیکی برگزار شد.

56 میلیون و 410 هزار و 234 نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات 29 اردیبهشت بوده که از این تعداد 1 میلیون و 350 هزار و 294 نفر رأی اولی بودند.

 

اعضای شورای شهرهای شهرستان زرین‌دشت اعلام شد

حمید یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن منتخبان اعضای شورای شهرهای حاجی‌آباد، شهر پیر و دبیران خبر داد و اظهار داشت: در شهر حاجی‌آباد کرامت ابراهیمی، ابراهیم زمانی، غلامرضا حاجی آبادیان، مجتبی بارانی و حجت‌الله دروار به عنوان اعضای اصلی و ابراهیم عسکری‌زاده به عنوان نفر علی‌البدل انتخاب شدند.

وی گفت: در شهر پیر شهرستان زرین‌دشت ایمان نظری، یعقوب نبی‌پرست، حیدر سیار، جعفر آزادی و جواد آزادی به عنوان اعضای شورای شهر انتخاب شدند.

فرماندار زرین‌دشت افزود: در شهر دبیران نیز حاجی منصور صدیقی، غضنفر نوروزی، ناصر پرویزی، اصغر صمدی و نادر زارعی به عنوان اعضای اصلی و  جعفرسلیمانی به عنوان نفر علی‌البدل انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر کلات مشخص شدند

فرماندار شهرستان کلات خراسان رضوی از مشخص شدن اعضای شورای شهر این شهرستان خبر داد.

سید اصغر موسوی تبار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: از میان 20 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر کلات نادری، مسعود میراب، ابراهیم قائمیان کلات، مجید بهشتی قله زو، اسماعیل جهانی دربند و ابوالفضل رحمانی کلات به عنوان منتخبین این شورا انتخاب شدند.

اسامی شورای شهر باخرز

جواد حسن زاده فرماندار باخرز اظهار داشت: علی معصومی، حبیب الله احمدی ، عباس شبان، نورمحمد فهمیده و غلامرسول مستعد به عنوان اعضای شورای شهر باخرز معرفی شدند.

تعیین تکلیف شورای شهر رشتخوار

خالقداد عرب، فرماندار رشتخوار نیز از محمد چوپی، حمیدرضاموسوی، حسین احمدپور و سعیدعلیپور به عنوان اعضای منتخب شورای شهر رشتخوار نام برد.

اعضای شورای شهر بجستان معرفی شدند

حسین ابراهیمی کردیانی، فرماندار بجستان قاسم علی اکبرزاده، سید مهدی مرجانی، علی میرزاجانی، مهدی خبازی و جواد ابراهیم زاده را به عنوان منتخبان شورای شهر بجستان معرفی کرد.

منتخبان شورای شهر فسا اعلام شد

مراد هدایت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فسا خبر داد و اظهار داشت: 7 نفر عضو اصلی و 5 نفر عضو علی‌البدل برای این دوره از شوراهای اسلامی معرفی شدند.

وی عنوان کرد:  وحید بنا، مریم بردبار، شهرم محمدی، ابوذر وطن‌دوست، مجید محب‌زاده، سوسن کریمی و مصطفی بادیان اعضای اصلی شورای شهر فسا هستند.

مسئول انتخابات شهرستان فسا افزود: نادعلی شکوهی، ایاز سلیمی، جعفر امیری، مهرداد ارجمندی مجیدی و محسن صبور به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شده‌اند.

منتخبان شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر مشخص شدند

حسن ارگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مهدی‌شهر اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر، حسن نورانیان با کسب 4416 رأی به‌عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی از کسب 3613 رأی از سوی رضا اصیل منش به‌عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر خبر داد و افزود: سید احمد پاکزادیان نیز با کسب 3607 رأی به‌عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر در دوره پنجم شناخته شد.

فرماندار مهدی‌شهر بیان کرد: در این انتخابات علیقلی پارسا موفق شد تا 3375 رأی از مردم مهدی‌شهر کسب کرده و به‌عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر در دوره پنجم شود.

هاشمی اضافه کرد: تکتم مرادعلیان نیز با کسب 3260 رأی به‌عنوان نفر پنجم و آخر پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر شناخته شد.

به گفته وی، انتخابات شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر به‌صورت دستی برگزار شد.

منتخبان جدید شورای اسلامی شهر ابرکوه معرفی شدند‌

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات ابرکوه ، نتایج انتخابات شورای اسلامی این شهر را اعلام کرد.

سید نبی رسولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات اظهار داشت: در انتخابات شورای اسلامی شهر ابرکوه 33 نامزد در فضایی قانونی با هم به رقابت پرداختند که در پایان به ترتیب نتایج زیر به دست آمد.

علیرضا زارع‌زاده 4088 رأی

محمود فلاح‌زاده با 3779 رأی

سید حبیب زارعی  با3680 رأی

سید اصغرسجادی با 3606 رأی

محمد جواد معماریان با 3307 رأی

رئیس ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه همچنین اعضای جدید علی البدل شورای اسلامی شهر ابرکوه در چهار سال آینده را شامل حسین فلاح‌زاده‌، رضا ربانی وسیدمصطفی حسینی‌دوست نام برد.

رسولی گفت: شورای اسلامی شهر طبق مقررات با همکاری آحاد مردم وظایف قانونی خود را در بخش‌های مختلف عمرانی‌، فرهنگی‌، اجتماعی و هنری انجام می‌دهد.

وی ابراز امیدواری کرد تا شورای اسلامی شهر ابرکوه بتواند به‌نحو شایسته از تمام فرصت‌ها و ظرفیت‌ها این شهرستان در خدمت به مردم استفاده کند.

اعضای شورای شهر محلات مشخص شد

فرماندار محلات با اشاره به نتایج انتخابات شوراهای شهر محلات اظهار داشت: با پایان شمارش آرا شعب اخذ رای در شهر محلات، 5 عضو اصلی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر محلات و 3 عضو علی البدل شورا مشخص شد.

علی زینی‌وند افزود: براساس شمارش آرا اعضای اصلی شورای شهر محلات به ترتیب غلامعلی یارمحمدی با 8هزار و 259 رای، وجیهه هاشمی با 4هزار و 26 رای، قاسم براتی با 3هزار و 673 رای، اسماعیل مرادی با 3هزار و 460 رای و علی بخشی با 2هزار و 996 رای حائز بیشترین رای شدند.

وی تصریح کرد: اعضای علی البدل این شورا نیز به ترتیب محمد صالحی با 2هزار و 819 رای، حسین رضایی با 2هزار و 39 رای و مهدی هدایتی با هزار و 907 رای بوده اند.

نیم‌ور اعضای پنجمین شورای شهر خود را شناخت

فرماندار محلات به نتایج آرا در نیم‌ور در انتخابات شوراها در این شهر اظهار داشت: با پایان شمارش آرا شعب اخذ رای در شهر نیم‌ور، 5 عضو اصلی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر نیم ور و 3 عضو علی البدل شورا مشخص شد.

وی افزود: اعضای اصلی این شورا با کسب آرا به ترتیب رضا براتعلی با هزار و 687 رای، مهدی لعل بار با هزار و 576 رای، حسن اسماعیلی با هزار و 542 رای، محمد غلامی با هزار و 532 رای و داود میرزائی با هزار و 135 رای حائز بیشترین رای شده‌اند.

زینی‌وند بیان کرد: همچنین اعضای علی البدل به ترتیب محمد محمد حسینی با هزار و 119 رای، علیرضا کاوئی با هزار و 21 رای و عباد میرزایی با 976 رای بوده‌اند.

نتایج منتخبان شورای شهر دورود اعلام شد

وی به اعلام منتخبان شورای شهر دورود اشاره کرد و گفت: در این حوزه نیز یاسر ساکی، نرگس حاجی وند، جواد کیانی، احمدرضا نامداری، صادق لشنی، معصومه فولادوند و محمد نیکبخت بیشترین آرا را کسب کردند.

منتخبان شورای اسلامی شهر عسلویه و نخل تقی مشخص شدند‌

‌عبدالله نادری  پیش از ظهر امروز  در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه  مردم همیشه در صحنه شهرستان عسلویه با حضور حداکثری در انتخابات حماسه جدیدی خلق کردند اظهار داشت: پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای عسلویه همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم این شهرستان با حضور حداکثری مردم شیعه و سنی برگزار شد.

وی با قدردانی از حضور حماسی مردم شهرستان عسلویه در این انتخابات به نتایج اولیه  شمارش آراء شورای شهر عسلویه پرداخت و تصریح کرد: بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عسلویه، محمد خواجه 1501 رای، محمود محمدی‌زاده 1179 رای، علی دریایی 949 رای، حسن علی‌زاده 841 رای و حسن غلامی 777 رای کسب کردند و به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.

فرماندار عسلویه بیان کرد: شهاب شاهینی با 774 رای، حسن ملک‌زاده با 770 رای و غلام موحد با 707 رای به عنوان اعضای‌علی‌البدل شورای شهر عسلویه انتخاب شدند.

نادری با اشاره به نتایج اولیه شورای شهر نخل‌تقی  و با قدردانی از حضور حماسی مردم این شهر در انتخابات 29 اردیبهشت افزود: سعید کشتکار با 1688 رای، بوهندی نجفی با 1534 رای، احمد سلیمی 1406 رای، حسن عبدالله‌زاده 1403 رای و حسن آروند با 905 رای حائز اکثریت آراء و به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی بیان کرد: ابراهیم حسن‌زاده 891 رای، ابراهیم ارزنگ 801 رای و حمد عبدالله‌زاده با 790 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر نخل تقی معرفی شدند.

اسامی اعضای شورای شهر ماهشهر مشخص شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه ماهشهر پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و مجاهد نظارات با 7 هزار و 475 رأی ، شهناز حیدری با 7 هزار و 196 رأی، کامران رئیس قنواتی با 7 هزار و 4 رأی و سعید حیاتی با 7 هزار و 794 رأی به عنوان اعضای اصلی و نیز مجتبی آبادی با 6 هزار و 280 رأی، ناصر فیصلی با 6 هزار و 143 رأی و حمید غبیشاوی با 6 هزار و 90 رأی به عنوان اعضای شورای پنجم ماهشهر انتخاب شدند.

نتایج نهایی انتخابات شورای شهر آزادشهر اعلام شد

حبیب شفائی نوده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آزادشهر اظهار داشت: در پایان شمارش آراء، آقایان رضا رجنی با 7289 رای، پیمان گنجی با 6461 رای،  رضا هاشم‌زایی با 4911  رای، جواد عجم با 3653  رای، حمید کوهساری با 3363 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر آزادشهر انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: عباس جهان تیغ با 3331 رای،  سیدمهدی حسینی با 3272 رای و   ملیحه کوه‌نشین با 3249 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر شاهرود مشخص شدند

سید محمدرضا هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شاهرود اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهرود، سیدمصطفی طباطبایی با کسب 8700 رأی به‌عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی از کسب 8260 رأی از سوی حمیده محبی به‌عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهرود خبر داد و افزود: سید جواد بیطرف نیز با کسب 8027 رأی به‌عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر شاهرود در دوره پنجم شناخته شد.

فرماندار شاهرود بیان کرد: در این انتخابات سیده زهرا خانوم موسوی موفق شد تا 8754 رأی از مردم شاهرود کسب کرده و به‌عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر شاهرود در دوره پنجم شود.

هاشمی اضافه کرد: وحید الدین وحیدنیا و سید حبیب میرابولحسنی به ترتیب با کسب 7737 و 7524 رأی به‌عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شاهرود شناخته شدند.

به گفته وی، علی سمیعی نیز توانست 7451 رأی کسب کرده و به‌عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر شاهرود در دوره پنجم شود.

فرماندار شاهرود گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر شاهرود به‌صورت تمام الکترونیک برگزار شد.

اعضای شورای شهر چابهار انتخاب شدند‌

ایوب درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در چابهار اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر چابهار، معین‌الدین سعیدی با کسب 10 هزار و 323 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

سرپرست فرمانداری چابهار از کسب 9 هزار و 694 رأی از سوی الله‌بخش جدگال به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای شهر چابهار خبر داد و افزود: سعید امیری‌مقدم نیز با کسب 9 هزار و 625 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر چابهار در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات کمال کیشکوری موفق شد تا 7 هزار و 862 رأی از مردم چابهار کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر چابهار در دوره پنجم شود.

درویشی اضافه کرد: باسط اسلامی بندری و واحدبخش دربین به ترتیب با کسب 7 هزار و 411 رأی و 6 هزار و 703 رأی به عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر چابهار شناخته شدند.

به گفته وی، آصف دربین نیز توانست 6 هزار و 463 رأی کسب کرده و به عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر زابل در دوره پنجم شود.

همچنین مسعود بلیده و عبدالحق اسوبار به ترتیب با 6297 و 5577 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر چابهار تعیین شدند.

اعضای جدید شورای شهر علی‌آبادکتول انتخاب شدند

احمد تجری مفرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در علی‌آبادکتول اظهار داشت: براساس شمارش آرای اخذ شده، محمدنعیم صادقی با 6797 رای، غلامرضاحاتمی با 5781 رای، ابولفضل پاکدامن با 5696 رای، ابراهیم علی آبادی با 5486 رای، مهدی شکی با 5422 رای، وحیده مزیدی با 4982 رای و علی شکی با 4511 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر علی‌آبادکتول انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین محمدمهدی دیلم با 4304 رای،  منصورخسروی قومنجان با 4224 رای،  حسین زنگانه (درویشعلی) با  4228 رای، زهرا کوکلانی با 3919 رای و حسین زنگانه (رضا) با 3879 رای به عنوان عضو علی البدل شورای شهرعلی آبادکتول معرفی شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر بندرگز و نوکنده اعلام شد

علی اصغر میرزایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر بندرگز در مجموع 12 هزار و 357 رای از مردم اخذ و 5 نفر منتخب مردم این شهر معرفی شدند.

وی افزود: مجتبی ریاحی با 4018 رای، سعید ریاحی با 2630 رای، فاضل جهانشاهی با 2263 رای، کلثوم امیری با 2067 رای و شیوا امامی با 2025 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بندرگز انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان بندرگز همچنین گفت: در شهر نوکنده نیز از 5 هزار و 492 رای اخذ شده، ابوالقاسم مازنی با 1976 رای، آرمین خالصی با 1634 رای، حسن مازینی با 1627 رای، موسی شربتی نوکنده با 1386 رای و مهدی نمازی با 1259 رای به عنوان عضو شورای این شهر معرفی شدند.

اعضای شورای شهر گالیکش انتخاب شدند

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: با پایان رای گیری، اعضای شورای اسلامی شهر گالیکش انتخاب شدند.

حسن خسروی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با مشخص شدن نتایح آرای ماخوذه، الله یار خسروی با 2736 رای، حمیدرضا خانی‎راد با 2528 رای، مجتبی خسروی با 2509 رای، برات عاشور فارسیانی با2440 رای و موسی پارسیانی با 2327 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر گالیکش انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین آقایان مجتبی قره جانلو با 3122 رای، مصطفی صادقی با 2995 رای، محمد کرامتلو با 2742 رای و سیدحسن حسینی با 2718 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر گالیکش معرفی شدند.

اسامی منتخبان شورای اسلامی شهرضا اعلام شد

محسن گلابی فرماندار شهرضا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرضا اسامی منتخبان شورای شهر این شهرستان را به شرح زیر اعلام کرد:

کمال خدادادی
آرزو قوامی
سعید آقاسی
مرتضی آقاخانی
سید مهدی فاطمی
مهدی صالح‌پور
یدالله طاهر

نتایج انتخابات شورای شهر اشکذر‌

با شمارش آرای صندوق‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر در اشکذر اعضای شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

شمارش آرا در صندوق‌های انتخاباتی اشکذر:

سید‌علی‌اکبر رضوانی با 2884 رای

علی‌رضا ابوئی با 2494 رای

محمد‌علی دلشب با 2211 رای

علی رضا پیشداد با 2070 رای

مریم دست افشان با 1888 رای

علی اکبر کاظمی با 1759 رای (علی البدل)

احمد فرهمندزاده با 1468 رای(علی البدل)

نتایج انتخابات شورای شهر تفت‌

‌با شمارش آرای صندوق‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر در تفت، اعضای شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

شمارش آرا در صندوق‌های انتخاباتی تفت:

محمد حسین بهارستان 3496 رای

سید علی اکبر جعفری 2487 رای

سید علی ساداتی 2475 رای

عبدالرضا شیر یزدانی تفتی 2374رای

سید مهدی اعرابی 2290رای

محمد علی اسمعیلی تفتی 1728 رای (علی‌البدل)

سید مجیب طباطبایی 1660رای (علی‌البدل) ‌

منتخبان شورای شهر سیرجان مشخص شدند

منصور مکی آبادی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در سیرجان اظهار داشت: منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر سیرجان مشخص شدند.

وی با بیان اینکه بدلیل حضور پر شور مردم در پای صندوق‌ها دریافت آرا تا ساعت پایاتی شب طول کشید گفت: محمدرضا عرب گویینی با 12 هزار و 997 رای، محمد عسکری بدوئی با 8 هزار و 806 رای، طاهره جهانشاهی با 7 هزار و 817 رای، امین صادقی‌گوغری با 6 هزار و 972 رای، مصطفی اسفندیار پور با 6 هزار و 842 رای، ابوذر زینلی 6 هزار و 605 رای و محمداسماعیل خواجونژاد 6 هزار و 363 به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

وی خاطر نشان کرد: حسن خدامی، نصرت امینی‌مقدم و ایراندخت رضایی هم اعضای علی‌البدل هستند.

منتخبان شورای شهر ارسنجان اعلام شد

محمد یوسف کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد و اظهار داشت: حسین نعمتی، اکرم یارمحمودی، مصطفی رحیمی، ابوذر نعمتی و اسدالله رضایی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا پنجم پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.

کاظمی از مشارکت بیش از 86 درصدی مردم در این دوره انتخابات خبر داد و افزود: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا بیش از 31 هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد 27 هزار و 428 نفر در انتخابات شرکت کردند.

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بشرویه مشخص شد

پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای استان خراسان جنوبی روز جمعه (29 اردیبهشت‌ماه) همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.

فرماندار و رئیس حوزه انتخابات شهرستان بشرویه افزود: حسن سلیمی، علی قلیان‌اول، سلطان زاده، محمدرضا وکیل زاده، ادریس حسین‌زاده و محمد مقیمیان هوش منتخبین مردم شهرستان بشرویه پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر بشرویه هستند.

اعضای شورای شهر سرایان مشخص شدند

محمد کریمی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آرای نهایی شورای شهر سرایان مشخص شد و رضا سیف‌الهی با 3 هزار و 288 رأی بیشترین آرای مردم شهر سرایان را به خود اختصاص داد.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سرایان افزود: مهدی عظیمی با 3 هزار و 122 رأی و محمدعلی اصغری با 2 هزار و 738 رأی در اولویت‌های بعدی انتخاب مردم برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرایان هستند.

وی افزود: جواد فنایی با 2 هزار و 264 رأی و سید حسن آسال با 2 هزار و 216 رأی نیز منتخبین دیگر مردم شهر سرایان در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرایان هستند.

اسامی اعضای شورای شهر اسدیه مشخص شد

فرماندار و رئیس حوزه انتخابات شهرستان درمیان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعضای پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر اسدیه مشخص شدند.

محمد بشیری‌زاده افزود: یاسین خسروی با یک هزار و 614 رأی منتخب اول مردم شهر اسدیه در پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر اسدیه است.

وی بیان کرد: حمزه بی‌خویش با یک هزار و 355 رأی، محمود مصطفایی با یک هزار و 250 رأی، حسین خسروی با یک هزار و 199 رأی و غلام‌سرور هرمزی با یک هزار و 196 به ترتیب از دیگر منتخبان مردم شهر اسدیه در پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر اسدیه هستند.

اسامی اعضای شورای شهر نهبندان مشخص شد

اصغر نظافت فرماندار و رئیس حوزه انتخابات شهرستان نهبندان گفت: 7 نفر اصلی و علی البدل به پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر نهبندان راه یافتند.

وی افزود: غلامرضا ساربان  با 3 هزار و 464 رای ، فرشته رشیدنژاد با 3 هزار و 194 رأی ، رضا فرزان با 2 هزار و 938 رأی ، محمدرضا هاشمی با 2 هزار و 542 رأی ، زین العابدین اکبری با 2 هزار و 438 رأی، محمد کوچکزایی با 2 هزار و 418 رأی و مهدی جعفری با 2 هزار و 185 رأی منتخبین مردم شهر نهبندان برای اعضای اصلی و علی البدل پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر نهبندان هستند.

اسامی اعضای شورای شهر خوسف مشخص شد

محمد شفیعی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آرای نهایی شورای شهر خوسف مشخص شد و خوشحال با یک هزار و 724 رأی بیشترین آرای مردم شهر خوسف را به خود اختصاص داد.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان خوسف افزود: صالحی با یک هزار و 349 رأی، مظلومی با یک هزار و 258 رأی،  خدابخشی با 952 رأی به ترتیب منتخبان دیگر مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند.

وی تصریح کرد: رحیمی با  785 رأی، نخعی با 737  و کریمی با 643 نیز از دیگر منتخبان مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند.

اعضای شورای شهر بوانات اعلام شد

محمد اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد و اظهار داشت: 5 نفر عضو اصلی و 3 نفر عضو علی‌البدل برای این دوره از شوراهای اسلامی معرفی شدند.

وی عنوان کرد:  محمد جواد یوسفی، عباس قاسمی، منصور کاظمی، مهدی حسینی، و کرامت دارابی به نفرات اول تا پنجم و اعضای اصلی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر بوانات هستند.

فرماندار بوانات افزود: حسین‌پور، سیدحسین هاشمی و محمدرضا کارگری نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شده‌اند.

منتخبان شورای شهر رامشیر معرفی شدند

شمارش آرا در حوزه انتخابیه رامشیر پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و حافظ شریفی با 3هزار و 555 رای، حسین کردزنگنه با 3هزار و 25 رای، حسن عموری با 2هزار و 760 رای، رحیم حیاتی با 2هزار و 362 رای و قاسم راشدی با 2هزار و 197 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رامشیر و اصغر شریفی با 2هزار و 89 رای، ناصر حریزاوی با 2هزار و 71 رای و مهراب حیدری با 2هزار و 24 رای به عنوان اعضای علی‎البدل شورای اسلامی شهر رامشیر انتخاب شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل مشخص شدند+ اسامی‌

ابوالفضل معینی نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس آرای اخذ شده محمدرضا اکرمیان آرانی با 11 هزار و 462 رای، محمد یوسفیان آرانی با 9 هزار و 833، عبدالرحیم مفیدی بیدگلی با 9 هزار و 724 رای، محمد صالحی بیدگلی با 9 هزار و 712 رای، کمال بلالی بیدگلی با 9 هزار و 401 رای، علی حق‌پرست بیدگلی با 9 هزار و 216 رای و سید شهاب‌الدین بنی طبا با 8 هزار و 915 رای به عنوان اعضای اصلی شورای آران و بیدگل انتخاب شده‌اند.

فرماندار آران و بیدگل افزود: عبدالله بابازاده آرانی با 8 هزار و 336 رای و علی اکبر قندانی با 8 هزار و 261 رای به عنوان اعضای علی البدل شورا برگزیده شده و محسن رمضانی بیدگلی با 7 هزار و 628 رای، مهدی قنائی مقدم آرانی با 7 هزار و 555 رای و احمدرضا خورشیدی بیدگلی با 7 هزار و 398 در رده های بعدی آرای کسب شده قرار گرفته‌اند.

معینی نژاد با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی در آران و بیدگل الکترونیکی برگزار شد، خاطرنشان کرد: امسال 55 شعبه در شهرهای آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد، 13 شعبه در 11 روستا و چهار صندوق سیار برای جمع آوری آرای مردم شهرستان فعال بودند.

منتخبان شورای اسلامی شهر دلگشا ملکشاهی اعلام شدند
1- سهیل سعادتی با 795 رای
2- آرش جهشی با 730 رای
3- مهدی بادبروت با 711 رای
4- حمداله بیگی با 672 رای
5- یحیی طمری با 647 رای

منتخبان شورای اسلامی شهر مهر ملکشاهی اعلام شدند
1- نبی نمازی با 323 رای
2- نصرت الله پور ملکشاهی با 318 رای
3- محمد ملکشاهی با 240 رای
4- زهرا محمدی با 237 رای
5- محمد تبرایی با 205 رای

اسامی شورای شهر اشتهارد اعلام شد

ابوالفضل اینانلو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با اشاره به انتخابات شورای شهر اشتهارد اظهار داشت: در شورای شهر اشتهارد به ترتیب محمد صفری، شمس‌الله خلج، کریم شاه‌بیگ، حمید ملاحسنی‌فرد و عامر عابد به عنوان 5 نفر از اعضای شورای شهر انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر نیر معرفی شدند

فرماندار شهرستان نیر گفت: با پایان کار شمارش آرا، منتخبان شورای شهر نیر مشخص شدند.

مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:  با پایان کار شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر نیز، منتخبان شورای شهر نیر با آرای مردمی مشخص شدند.

وی گفت: در شهر نیر علی نظیری با یک هزار و 202 رای، روزبه صمدی با یک هزار و 24 رای، جاوید قادری با 922 رای، غلامرضا ضیایی با 803 رای و سیامک فرجی با 766 رای به عنوان نفرات اصلی و بهنام فرهادی با 680 رای و مسعود آقازاده نیز با 676 رای به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر نیر معرفی شدند.

فرماندار شهرستان نیر بیان کرد: در شهر کورائیم نیز مهدی معمر کورائیم با 280 رای، خسرو کامرانی کورائیم با 222 رای، جمال وفادار با 167 رای، محمد آقایی با 167 رای و ابراهیم مولانا کورائیم با 161 رای به عنوان نفرات اصلی و هاجر توکلی کورائیم با 123 رای و مجید سیفی کورائیم نیز با 111 رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

منتخبین شورای اسلامی شهر طالخونچه معرفی شد‌

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهرستان طالخونچه توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد.

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهرستان طالخونچه توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

فرهادفرزاد 2340
عباس  کاظم 1951
مسعود بربریان 1854
حجت الله کریمیان 1781
شکراله کارگران 1734
اعضای علی البدل
علی کاظمی 1686
مهدی علی بیگی 1420
حسن نقی زاده 1355

منتخبین پنجمین دوره شوارای شهر زیباشهر مشخص شد

نتایج نهایی انتخابات شواری زیباشهر توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

معصومه غضنفرپور با2184 رای
ذبیح الله رحیمی با2125 رای
حسن ابوطالبی با1903 رای
خسرو غضنفرپور با1859 رای
حسین رحیمی با1803 رای

اعضای علی البدل

مهدی ابوطالبی 1671
سید اکبر موسویان 1597
زهرا رحیمی 1543

نتیجه رسمی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرکوند اعلام شد

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهرستان کرکوند توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

بهنام بهرامی 1603

عوضعلی ملت 1421
بهروز اسماعیلی 1292
مهدی ترابی 989
زهرا بهرامی 942
اعضای عدل البدل
وحید رجبی917
بهرام بهرامی 888
مصطفی کاظمی 864

نتیجه رسمی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مجلسی اعلام شد

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر مجلسی توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

مهرداد رحمانی 884

اعظم یلمهء 879
ایمان ابراهیمان 762
علی احمد پور 741
جلیل آبروئی 734
اعضای علی البدل
حسن فتاحی 726
علی اصفر فتاحی 641
سمانه شجاعی 639

منتخبان شورای اسلامی شهر جیرفت مشخص شدند

احمد امینی‌روش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جیرفت، اظهارداشت:  در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با 10 هزار و 27 رأی، سید‌کمال خوشکام با 9 هزار و 326 رأی، حسین مشایخی با 8 هزار و 208 رأی، زهرا دلیری با 8 هزار و 185 رأی، حمید نعمتی با 7 هزار و 981 رأی، محمد‌علی امیرمحمودی با 7 هزار و 732 رأی و رضا سالاری با 7 هزار 659 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین  محمود معناصری با 7 هزار و 304 رأی، حجت دلفاردی با 7 هزار و 240 رأی و تورج کوهستانی با 6 هزار و 931 رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

نتایج شورای شهر آباده اعلام شد

محمدرضا زارع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد و اظهار داشت: 7 نفر عضو اصلی و 5 نفر عضو علی‌البدل برای این دوره از شوراهای اسلامی انتخاب شدند.

وی عنوان کرد:  سیده سهیلا حسامی،  مهدی طهماسبی، حیدر تصدیقی، سیدجمال تربتی، رامین شمشیری، حسن اسدی و محمد مهدی یونسی به ترتیب نفرات اول تا هفتم  و اعضای اصلی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر آباده هستند.

فرماندار آباده افزود: سیاد کریمی، مهریه فرخی، سید مجید موسوی، مهران مسعودی و سید شهاب‌الدین طباطبایی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شده‌اند.

زارع از مشارکت 80 درصدی مردم آباده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و گفت: مجموع آرا شورای اسلامی شهر آباده 31 هزار و 493 رای بوده است.

اسامی منتخبان شورای شهر مبارکه اعلام شد‌

نتایج منتخبین شورای اسلامی شهر مبارکه توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد.

نتایج منتخبین شورای اسلامی شهر مبارکه توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

فرشته صالحی 6083
غلامرضانصوحی 6046
سجادخالوزاده 5342
محسن رضازاده 4397
هدایت اله عباسیان 3766
محمد تقی قاسمیان 3643
فریدون کیانی 3476
اعضای علی البدل
حمید فروتن 3411
جمال حقیقی 3341
سید امین موسوی 3060
محمد کریمیان 3040
قاسمعلی نصیری 2832

منتخبین شورای اسلامی شهر دیزیچه معرفی شد‌

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهر دیزیچه، توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد.

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهر دیزیچه توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

اسداله یزدانی 4035

بهرام یزدانی 2696

علی ملکی 2694

مرتضی عطایی نوکابادی 2556

مرتضی نوری لنجان نوکابادی 2448

اعضای علی البدل:

مهدی عطائی 2399

معصومه سلمانیان 2386

سید صادق جزایری 2355

سید صادق جرائری 2355

اعضای شورای شهر فامنین مشخص شدند

مجید شمایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: تعداد اعضای اصلی شورای شهر تویسرکان 5 نفر و تعداد اعضای علی‌البدل آن 3 نفر هستند.

وی با اشاره به جمع‌آوری 8 هزار و 18 رأی از صندوق‌ها افزود: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فامنین، مرتضی نقوی با کسب 2 هزار و 754 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار شهرستان فامنین از کسب 2 هزار و 406 رأی از سوی مرتضی رزاقی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فامنین خبر داد و گفت: علی رضایی‌جاویدان نیز با کسب 2 هزار و 385 رأی به عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر فامنین در دوره پنجم شناخته شد.

وی تصریح کرد: در این انتخابات ابراهیم خلیلی موفق شد تا 2 هزار و 360 رأی از مردم تویسرکان کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر و علی‌اصغر عسگری با 2 هزار و 183 رأی به عنوان پنجمین نفر اعضای اصلی راهی شورای اسلامی شهر فامنین در دوره پنجم شود.

شمایی عنوان کرد: مجتبی ایمانی با 2 هزار و 147 رأی، حسن فرهادی با یک هزار و 880 رأی و مرتضی نقوی با یک هزار و 813 رأی به عنوان سه عضو علی‌البدل شورای شهر فامنین تعیین شدند.

اعضای شورای شهر تویسرکان مشخص شد

حبیب مومیوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تویسرکان اظهار داشت: تعداد اعضای اصلی شورای شهر تویسرکان هفت نفر و تعداد اعضای علی‌البدل آن 5 نفر هستند.

وی افزود: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تویسرکان، علی باقری با کسب 5 هزار و 385 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار شهرستان تویسرکان از کسب 5 هزار و 135 رأی از سوی علی اشرف به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تویسرکان خبر داد و گفت: سیدامرالله میرزاجانی نیز با کسب 3 هزار و 959 رأی به عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر تویسرکان در دوره پنجم شناخته شد.

وی تصریح کرد: در این انتخابات مازیار عبدی موفق شد تا 3 هزار و 614 رأی از مردم تویسرکان کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر تویسرکان در دوره پنجم شود.

مومیوند عنوان کرد: محمد شاهرخی با کسب 3 هزار و 438 رأی، فتانه شامحمدی با کسب 3 هزار و 84 رأی و مسعود حمیدیان با کسب 2 هزار 923 رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تویسرکان شناخته شدند.

وی افزود: همچنین مریم مرادیه با کسب 2 هزار و 747 رأی، جواد اسمعیل بیگی با 2 هزار و 727 رأی، اعظم درویشی با کسب 2 هزار و 610 رأی، سیدمحسن مجتبائی با کسب 2 هزار و 572 رأی، علیرضا سلطانی با کسب 2 هزار و 379 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر تویسرکان انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر میرجاوه مشخص شدند‌

محمد میهنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در میرجاوه اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میرجاوه، نصرالله ریگی با کسب 4 هزار و 30 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار میرجاوه از کسب 3 هزار و 116 رأی از سوی سلام ریگی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای شهر میرجاوه خبر داد و افزود: شه‌بیک ریگی نیز با کسب 2 هزار و 912 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر میرجاوه در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات محمدایاز ضعیفی موفق شد تا 2 هزار و 349 رأی از مردم میرجاوه کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر میرجاوه در دوره پنجم شود.

میهنی اضافه کرد: ابوذر گنگوزهی نیز با کسب 2 هزار و 265 رأی به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میرجاوه شناخته شد. همچنین محمدیعقوب ریگی، علی ریگی و قاسم ریگی به ترتیب با 1729، 1470 و 1385 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر میرجاوه تعیین شدند.

اسامی منتخبان شورای شهر طالقان اعلام شد‌

مصطفی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسینم از کرج با اشاره به انتخابات شواری شهر طالقان، اظهار داشت: در این انتخابات 5 هزار و 30 رای آرای ماخوذه شهر طالقان بوده است.

فرماندار طالقان با بیان اینکه در شورای شهر طالقان 5 نفر انتخاب شده‌اند، ادامه داد: به ترتیب کسب بیشترین آرا سیدحسن میرحسینی، شعیب‌الله فرامرزی، حمیرا موقیمی، نادر صادقیان و حامد صادقیان انتخاب شدند.

وی با اشاره به اعضاء علی‌البدل شورای شهر طالقان بیان کرد: 3 نفر به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند که شامل محمد رفیع‌عقبایی، سیدابوالفضل قاضی‌میرسعید و حسن ربیعی هستند.

منتخبان شورای شهر حمیدیه معرفی شدند

عاشور سواری‌پور فرماندار شهرستان حمیدیه لیست نهایی اعضای اصلی پنجمین دوره شورای شهر حمیدیه را اعلام کرد.

براین اساس افراد زیر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر حمیدیه در استان خوزستان انتخاب شدند.

اعضای اصلی عبارتند از:

احمد آلبوعبید 3115 رای

عدنان سیاحی 2386 رای

عبدالکریم سیلاوی مقدم 2354 رای

عبدالله عبیاوی 2301 رای

نصره سواری 2029 رای

اعضای شورای شهر آغاجاری مشخص شد

محمود عیدانی، فرماندار آغاجاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر آغاجاری را اعلام کرد.

بر این اساس افراد زیر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر آغاجاری در استان خوزستان انتخاب شدند.

اعضای اصلی عبارتند از:

کورش سالاری 2570 رای

سید عیسی حسینی خیاط 1920 رای

عبدالرسول سلیمانی حصاری 1818 رای

مسعود زنگنه  1517 رای

سید سعید فولادی وندا 1495 رای

اعضای علی‌البدل:

مهدی جرتنی 1464 رای

ابراهیم قدیمی 1353 رای

محسن پورخلیلاوی 1334 رای

گتوند اعضای پنجمین شورای شهر خود را شناخت

انتخابات پرشور و گسترده به پایان رسید و شمارش آرا در برخی از شعب همچنان ادامه دارد و نیز در برخی از شعب به اتمام رسیده است.

شمارش آرا در حوزه انتخابیه گتوند نیز پایان یافته که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و مریم فتاحی با 3هزار و 323 رأی، محراب مرادی‎سلطانی با 3هزار و 61 رأی، حمید سرداری با 2هزار و 990 رأی، جبار سلامی با 2هزار و 558 رأی و صادق علیدادی با 2 هزار و 537 رأی به عنوان اعضای شورای شهر گتوند انتخاب شده‌اند.

هندیجان اعضای پنجمین شورای شهر خود را شناخت

شمارش آرا در حوزه انتخابیه هندیجان پایان یافت که بر این اساس اعضای جدید شورای شهر برای دوره پنجم معرفی شدند و محسن شعبانی با 4170، فاروق جنتی 3414، عبدالنبی گشتیل 2965، امیرعباس غزالی 2880، غلام عباس فدعمی 2550 رأی به‌عنوان اعضای اصلی و امیر شکاری با 2305 و معصومه عبادی با 2066 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورا شهر هندیجان در پنجمین دوره انتخابات شوند.

نتایج انتخابات شورای اسلامی استهبان اعلام شد

فرماندار استهبان از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر خبر داد.

محمدمهدی شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، از مشخص شدن اسامی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی استهبان خبر داد و اظهار داشت: 7 نفر عضو اصلی و 5 نفر عضو علی‌البدل برای این دوره از شوراهای اسلامی معرفی شدند.

وی عنوان کرد: رضا پرچمی، محسن بهتری، سعید پرچمی، محمدجواد زمانی، الهه مدحت، محمدمهدی ضیایی پور و صابر خبرده به عنوان نفرات اول تا هفتم انتخاب شدند و اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی استهبان هستند.

فرماندار استهبان افزود: حسن خوش نیت اصطهباناتی، سید علی اکبر تابعی، محمد حسین هاشمیان، احمد گل‌زار و مرضیه ندافی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

وی از مشارکت 81 درصدی مردم استهبان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و گفت: مجموع آرا شورای اسلامی استهبان 78 هزار و 129 رای بوده است.

لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای شهر گرمی اعلام شد

فرماندار شهرستان گرمی گفت: با پایان شمارش آرا لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرمی مشخص شد.

ابراهیم امامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: با پایان شمارش آرا لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرمی مشخص شده و اعضای راه یافته به شورای گرمی با انتخاب مردمی معرفی شدند.

وی افزود: براساس مجموع آرای اخذ شده علی  میکاییلی 4 هزار و 621 رای، علی دولتخواه 4 هزار و 475 رای، بهمن قهرمان‌زاده 4 هزار و 339 رای، عباس عزیزی 4 هزار و 286 رای، ابراهیم محققی 3 هزار و 371 رای، نرگس خاقانی 3 هزار و 355 رای، سجاد کریمی 3 هزار و 257 رای، عیسی عزیزپور 3 هزار و 156 رای، علی نوروزی 3 هزار و 49 رای و رسول بخشنده دو هزار و 839 رای کسب کردند.

امامی از مشارکت 70 درصدی مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در گرمی خبر داد و گفت: بیش از 43 هزار و 700 نفر در این دوره از انتخابات در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شدند.

نتایج انتخابات شورای شهرستان کنگاور اعلام شد

علیرضا ایزدی فرماندار شهرستان کنگاور در مورد نتایج انتخابات شورای شهر کنگاور اظهار داشت: در این بخش اسفندیار رحمت‌آبادی، سوسن سلیمان‌آبادی، روح‌الله بختیاری، ابوالقاسم طاهرآبادی، عباس کاووسی شریف، حسین ادیبان و احمد پروانه به ترتیب اول تا هفتم شدند و میزان مشارکت مردم شهرستان کنگاور در این انتخابات 79 درصد بود.

نتایج انتخابات شورای شهرستان پاوه اعلام شد

پرویز ایده‌پور فرماندار شهرستان پاوه در مورد نتایج انتخابات شورای شهر پاوه بیان کرد: در این بخش جهانبخش لطف‌الهی، حیدر اسلامی‌نیا، سامان مرادی، دلشاد جراح‌زاده و سیدمحمد احسن به عنوان نفرات اصلی انتخاب و ناصر ناصر‌صادقی و سیدآزاد حسینی به‌عنوان نفرات علی‌البدل شورای شهر پاوه معرفی شدند که میزان مشارکت مردم در این انتخابات 76 درصد بود.

نتایج انتخابات شورای شهرستان روانسر اعلام شد

حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در مورد نتایج انتخابات شورای شهر روانسر عنوان کرد: در این بخش صباح مظفری، کیومرث مظفری، میثم رضایی، فریدون خرمی و محمد فتحی به عنوان نفرات اصلی انتخاب و محمدصالح شهسواری، جهانشاه احمدی و خاطره قادری به‌عنوان نفرات علل‌البدل شورای شهر پاوه معرفی شدند که میزان مشارکت مردم در این انتخابات 78 درصد بود.

نتایج انتخابات شورای شهرستان ثلاث باباجانی اعلام شد

علی‌اکبر اکبری فرماندار ثلاث باباجانی در مورد نتایج انتخابات شورای شهر در این شهرستان گفت: در این بخش ناصح عظیمی، جلال مرادی، چنور احمدی، عطا رحیمی و اسعد ویسی با کسب بیشترین آرا به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر ثلاث باباجانی برگزیده شدند.

نتایج انتخابات شورای شهرستان اسلام‌آباد غرب اعلام شد

افشین کریمی فرماندار اسلام‌آباد غرب در مورد نتایج انتخابات شورای شهر در این شهرستان اظهار داشت: الهام حیدرزاده، مرزبان بخشم، بهروز جلیلیان، محمد خلف صیادیان، مجتبی سنگین وزن، پرویز رزم‌دیده و محسن غلامی به‌عنوان اعضای اصلی و کیومرث صیدمحمدی و مسعود اکبری به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند که میزان مشارکت مردم در این انتخابات 78/8 درصد بود.

اعضای شورای شهر مراوه‌تپه معرفی شدند

اسماعیل تاجی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مراوه‌تپه اظهار داشت: از مجموع 34 هزارو 58 نفر رای دهنده با پایان شمارش آرای انتخابات، 5 عضو اصلی و 2 عضو علی البدل شورای شهر مراوه تپه انتخاب شدند.

وی افزود: بک دردی سوداگر با1800 رای، عبدالناصر حاجیلی دوجی با 1539 رای ، عبدالله دوجی با 1414 رای،  اسلام دردی پهلوان دوجی با 1298 رای و حاجی قلیچی آق ارکاکلی 1250 به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مراوه تپه انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان مراوه تپه تصریح کرد: همچنین کمال الدین حاجیلی دوجی با 1210 رای و  محمد سوداگر با 1193 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر  مراوه تپه انتخاب شدند.

اسامی شورای شهر آببر اعلام شد

فرماندار طارم گفت: شمارش آرا در شهرستان طارم به پایان رسیده و اسامی شورای شهر آببر اعلام شده است.

علی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: نتایج اولیه پورای شهر آببر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ور ستا مشخص شد.

وی بیان کرد: عابدین احمدی، اسماعیل زمانی، محسن روحانی، جلیل جعفری و حسین حیدری به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند.

فرماندار طارم به مشارکت بالای مردم در انتخابات روز گذشته اشاره کرد و گفت: حضور مردم در این انتخابات کم‌نظیر بود.

منتخبان شورای شهر دلگان مشخص شدند

هوشنگ بامری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دلگان با اشاره به اینکه از مجموع 5 هزار و 438 رأی اخذ شده برای شورای شهر دلگان 5 هزار و 392 رأی صحیح اعلام شده، اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلگان، خان‌محمد بامری با کسب یک هزار و 990 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار دلگان از کسب یک هزار و 946 رأی از سوی شیردل بامری به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای شهر دلگان خبر داد و افزود: قاسم عبداللهی نیز با کسب یک هزار و 539 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر دلگان در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات مسعود محسن‌زاده موفق شد تا یک هزار و 532 رأی از مردم دلگان کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر دلگان در دوره پنجم شود.

بامری اضافه کرد: سعید بامری نیز با کسب یک هزار و 424 رأی به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دلگان شناخته شد. همچنین برکت بامری، عظیم بامری و علی بامری به ترتیب با 1318، 1298 و 1285 رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر دلگان تعیین شدند.

منتخبان شورای شهر سرعین مشخص شدند‌

فرماندار شهرستان سرعین گفت: در انتخابات شورای اسلامی سرعین سه هزار و 571 نفر مشارکت کردند که براساس آرای شمارش شده نفرات راه یافته به این شورا معرفی شدند.

‌عاطف ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در انتخابات شورای اسلامی سرعین سه هزار و 571 نفر مشارکت کردند که براساس آرای شمارش شده صادق احمدپور، اکبر مینایی، محمود زنده‌دل، ناصر محمدی و حسن اسدی به عنوان اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر سرعین معرفی شدند.

وی با اشاره به شمارش آرای روستاهای شهرستان سرعین بیان کرد: در این زمینه هنوز آمارها رسمی نشده و به محض مشخص شدن اعضای شوراهای اسلامی روستاها این آمار اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فرماندار شهرستان سرعین بیان کرد: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از تعداد افراد واجد شرایط رای دادن 90 درصد به تعداد 12 هزار و 500 نفر شرکت کرده و آرای خود را به صندوق‌های رای انداخته‌اند.

ناصری از مشارکت بالای 100 درصدی در انتخابات ریاست جمهوری در سرعین خبر داد و گفت: مجموع افرادی که واجد شرایط رای دادن در سرعین بودند 13 هزار و 256 نفر بوده اما با توجه به اینکه در حال حاضر گردشگران و مسافران در شهر سرعین حضور داشته‌اند 13 هزار و 944 نفر در این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.

نتیجه انتخابات شورای شهر چایپاره مشخص شد

مرتضی اصغری در جمع خبرنگاران با تشریح نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهر اظهار کرد: بر اساس شمارش آرای مردم، میر توحید حسینی نام پدر میرکمال 5036 رأی، رسول کریمی چرکندی نام پدر بهرام 4966 رأی، بتول احمدی خانقاهی نام پدر کرم  3147 رأی، رعنا ولی زاده نام پدر عین اله 2898 رأی و حسین موسوی نام پدر علی‌اصغر 2769 رأی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر چایپاره مشخص شدند.

وی گفت: اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر چایپاره نیز اله وردی غفاری نام پدر علی با 2768 رأی، مهدی عظیمی نام پدر اوروجعلی با 2493 رأی و زیور صنعتی نام پدر قلی  با 2433 رأی مشخص شدند.

اعضای شورای شهر شهرکرد مشخص شدند

حمید ملکپور در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: اسامی نهایی 7 عضو شورای شهر شهرکرد و اعضای علی‌البدل مشخص شد.

وی افزود: مرجان دادیی دهکردی با 15 هزار و 522 رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با 12 هزار و 8 رأی، مصطفی حیدری با 9 هزار و 526 رأی، طیبه شریفی با 9 هزار و 21 رأی، حیدر علیپور با 8 هزار و 366 رأی، حمید فتح‌الهی با 7 هزار و 768 رأی و علیرضا توکلی با 6 هزار و 787 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شهرکرد انتخاب شدند.

فرماندار شهرکرد بیان کرد: امامقلی بلالی دهکردی با 6 هزار و 344 رأی، کاظم صالحیان دهکردی با 6 هزار و 146 رأی، قهرمان آماره با 5 هزار و 656 رأی، فرج‌الله ارژنگ با 5 هزار و 654 رأی و غلامحسین سقایی دهکردی با 5 هزار و 388 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل مشخص شدند.

اعضای شورای شهر در شهرستان رستم اعلام شدند

طاهر ایزدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه  میزان مشارکت مردم شهرستان در انتخابات 79 درصد بوده است اظهار داشت: در 2 شهر کوپن و مصیری شهرستان رستم انتخابات شورای شهر برگزار شد.

وی گفت: علی رزمی با 2949، سیروس نیکنام با 2494، غلامعلی باقری با 2275، اشکان خسروی با 2116 و قاسم نیکنام با 2014 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر مصیری انتخاب شدند و بهرام نیک روش، شهاب نامور و محمود حسینی اعضای علی‌البدل هستند.

فرماندار رستم افزود: حسین زحمت‌کش با 990، محمد هاشمی رجا با 927، فلامرز نگین‌تاج با 912، ماندانا سیفی با 894 و حسین عزیزی با 855 رای اعضای اصلی شورای شهر کوپن هستند و علیرضا محمدپور، علی محمدی و کاظم نوروزیان تصرآباد سفلی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر کاشان مشخص شدند

حمیدرضا مومنیان صبح امروز در جمع خبرنگاران در مورد انتخابات شورای شهر کاشان اظهار داشت: تعداد 132177 برگه تعرفه رای توسط دستگاه‌های اکترونیکی صادر شده است.

اسامی اعضای شورای اسلامی شهر کاشان به شرح زیر است:

1- سید مهدی ناظم رضوی با 53189 رای

2- مصطفی کردمیل با 31274 رای

3- علی هاشمی طاهری با 22485 رای

4- مجید شمس با 21359 رای

5- علیرضا پورعسگری با 20375 رای

6- علیرضا مفرح با 19910 رای

7- حسین علی وکیل با 18546 رای

8- علی رسول زاده با 17789 رای

9- عفت پدرام فر با 17587 رای

اعضای شورای شهر پارس‌آباد مشخص شدند‌

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:کار شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پارس‌آباد به پایان رسیده و نفرات راه‌یافته به شورای شهر در این منطقه مشخص شد.

اکبر صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پارس‌آباد اظهار داشت: کار شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پارس‌آباد به پایان رسیده و نفرات راه‌یافته به شورای شهر در این منطقه مشخص شده است.

وی گفت: از مجموع 213 هزار و 126 رای ماخوذه از صندوق‌های رای ساسان ورزند 13 هزار و 653 رای، هوشنگ نوروزی 9 هزار و 746، محمدرضا شیرپور 8 هزار و 616، بهروز عبداللهی 7 هزار و 993، کریم سربلند 7 هزار و 696، پویا مجرد 6 هزار و 896، و خانش عیوض‌زاده 6 هزار و 604 رای را کسب کردند.

صمدی تصریح کرد: بهروز فخیمی با 6 هزار و 565، اسدالله مستانه گوی شام با 6 هزار و 7 رای، کریم ارژنگی عربلو با 6 هزار و 30، صمد نوری با 5 هزار و 811 رای و سارا برزگر نیز با 5 هزار و 756 رای توانستند به عنوان اعضای علی‌البدل به شورای شهر پارس‌آباد راه یابند.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: علاوه بر پارس‌آباد  33 نفر در اصلاندوز، 15 نفر در تازه‌کند و 16 نفر در شهر اسلام‌آباد نامزد شوراهای اسلامی شهر شده بودند که در هر یک از این شهرها پنج نفر به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شده‌اند.

وی از مشارکت 81 درصدی مردم در این دوره از انتخابات خبر داد و افزود: در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری 126 هزار و 500 نفر در پارس‌آباد واجد شرایط رای دادن بودند که از این تعداد 102 هزار و 500 نفر آرای خود را به صندوق‌ها ریختند.

اسامی منتخبان شورای شهر در ملایر ‌اعلام شد

فرماندار ویژه ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ملایر اظهار داشت: تعداد اعضای اصلی شورای شهر ملایر هفت نفر و تعداد اعضای علی‌البدل آن 7 نفر هستند.

عبدالعظیم رضایی بیان کرد: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر، جلیل کولیوند با کسب 6 هزار و 490 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی از کسب 6 هزار و 397 رأی از سوی عباس جوکار به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر خبر داد و افزود: حسین احمدی نیز با کسب 6 هزار و 56 رأی به عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر ملایر در دوره پنجم شناخته شد.

فرماندار ویژه ملایر گفت: در این انتخابات احمد هاشمی موفق شد تا 5 هزار و 892 رأی از مردم ملایر کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر ایرانشهر در دوره پنجم شود.

وی افزود: اکبر هاشمی با کسب 5 هزار و 552 رأی، رضا زهره‌وند با کسب 5 هزار و 536 رأی و علی سبزی‌نی با کسب 5 هزار 368 رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر شناخته شدند.

رضایی تصریح کرد: همچنین آرش حسینی علمداری با کسب 5 هزار و 288 رأی، رحیم بقالی با 5 هزار و 158 رأی، اسمعیل صفوی‌زاده با کسب 4 هزار و 918 رأی، علی رضایی با کسب 4 هزار و 884 رأی، غلامرضا کرمی با کسب 4 هزار و 772 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر ملایر انتخاب شدند.

منتخبان شورای شهر نهاوند مشخص شدند

فرماندار شهرستان نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نهاوند اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نهاوند، امید جلالوند با کسب 6 هزار و 215 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

کریم حمیدوند از کسب 5 هزار و 113 رأی از سوی صفی‌الله خرم‌آبادی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نهاوند خبر داد و افزود: عبدالوحید خزایی نیز با کسب 4 هزار و 873 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر نهاوند در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات عبدالعلی ملکی موفق شد تا 4 هزار و 488 رأی از مردم نهاوند کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر نهاوند در دوره پنجم شود.

فرماندار نهاوند تصریح کرد: مسعود رضی نیز با کسب 4 هزار و 289 رأی و  به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر نهاوند شناخته شد.

وی عنوان کرد: همچنین محمد صامد جهانیان با کسب 4 هزار و 159رأی به عنوان ششم و منصور صالح با کسب 4 هزار و 4 رأی به عنوان نفر هفتم شورای اسلامی شهر نهاوند تعیین شدند.

اسامی منتخبان شورای شهر اردستان اعلام شد

علیرضا غیور فرماندار اردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، اسامی منتخبان شورای شهر این شهرستان را به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا شریف‌زاده

سید منیر عقدایی

سید ولی‌الله صمیمی

روح‌الله جلالی

نادر یزدان‌بخش

اعضای شورای شهر کمیجان مشخص شد

سیامک سلیمانی با اشاره به وضعیت انتخابات شورای شهر کمیجان اظهار داشت: کار شمارش آرای کاندیداهای شورای شهر و روستای کمیجان انجام شده و نفرات برگزیده مشخص شده است.

وی افزود: براساس نتایج به دست آمده نجفعلی سلطانی نفر اول، محسن کرباسی نفر دوم، علی نصرت رحیمی نفر سوم، غلامعلی کمیجانی نفر چهارم و عرفانی‌راد نفر پنجم شده‌اند.

نتایج انتخابات شوراهای شهر پلدختر و دلفان اعلام شد

ناهید پرویز پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان اظهار داشت: نتایج برخی از انتخابات شوراهای شهر که به صورت مکانیزه و غیر مکانیزه انجام شد، اعلام شده است.

وی به اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر در شهرستان دلفان و پلدختر اشاره کرد و اظهار داشت: در شهرستان پلدختر مجتبی چراغی، غلامرضا نصیری، نورالدین پور نصیر، فرزاد حیدری، افشار پیری در این انتخابات حائز بیشترین آرا شدند.

دبیر ستاد انتخابات استان لرستان عنوان کرد: در شهرستان دلفان نیز حرمت الله مشعشعی، حسن کورانی، علی‌رضایی، محمود میرزایی، مولا علینژاد، سید عبدالله موسوی وافشین صفری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر بیشترین آرا را کسب کردند.

منتخبان شورای شهر حمیدیه معرفی شدند

عاشور سواری‌پور فرماندار شهرستان حمیدیه لیست نهایی اعضای اصلی پنجمین دوره شورای شهر حمیدیه را اعلام کرد.

براین اساس افراد زیر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر حمیدیه در استان خوزستان انتخاب شدند.

اعضای اصلی عبارتند از:

احمد آلبوعبید 3115 رای

عدنان سیاحی 2386 رای

عبدالکریم سیلاوی مقدم 2354 رای

عبدالله عبیاوی 2301 رای

نصره سواری 2029 رای

اعضای شورای شهر فراشبند اعلام شد

محسن پورزارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز با بیان اینکه شمارش آرای انتخابات شورای شهر در شهرستان فراشبند پایان یافته است، اظهار داشت: محمود رحمانی با 4657، محسن عالیشوندی با 4462، یوسف عالیشوندی با 3354، خلیل محمدی با 3218 و محمد هادی نوشادی با 3161 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه 2 نفر به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند، گفت: فردین فضلی 2952 و سید مهدی احمدی با 2943 رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای اسلامی شهر بافق مشخص شدند‌

با شمارش آرای صندوق‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرهای مهم یزد، اعضای شورای اسلامی شهر بافق مشخص شدند.

‌شمارش آرا در صندوق‌های انتخاباتی بافق به پایان رسید و اعضای اصلی و علی‌البدل این شورا مشخص شدند.

به ترتیب اعضای اصلی این شورا عبارتند از:

1–  محمد رنجبر 8059 رای

2 – حسن محمدی 5959 رای

3 – حسن امیرزاده 4865 رای

4 – سید محمد باقی‌زاده 4322 رای

5 – ابراهیم تفکری 4137 رای

6 – مهدی کارگران 4136 رای(علی البدل)

7 – محمدرضا رضایی‌پور 3700 رای(علی البدل)

اعضای شورای شهر میبد مشخص شدند

با شمارش آرای صندوق‌های انتخابات مکانیزه شوراهای اسلامی شهر در میبد، اعضای شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

شمارش آرا در صندوق‌های انتخاباتی میبد ‌

به ترتیب اعضای این شورا عبارتند از:

1- شیخ علی آقایی 10977 رأی

2- خانم انسیه فلاح 8881 رأی

3- علی آزادمنش 7477 رأی

4- صفرعلی دهقانی 6520 رأی

5- مجید زارعی 6370 رأی

6- حسینعلی فلاح 6133 رأی

7- محمد رضا هدایی 6122 رأی

8- محمد جواد کارگر 5259 رأی (علی البدل)

9- نایب علی خلیلی 5231 رأی (علی البدل)

اعضای شورای شهر بهاباد مشخص شدند

با شمارش آرای صندوق‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر در بهاباد، اعضای شورای اسلامی این شهر مشخص شدند.

شمارش آرا در صندوق‌های انتخاباتی بهاباد به پایان رسید و اعضای اصلی و علی البدل این شورا مشخص شدند.

به ترتیب اعضای این شورا عبارتند از:

1- سیدمحمود میرابوالقاسمی بهابادی 2376 رای

2- اکبر فلاح بهابادی 1553 رای

3- صادق رزاقی بهابادی 1475 رای

4- مهدی حاتمی زاده بهابادی 1471

5- حسن رزاقی بهابادی 1466 رای

6- حسین فلاح 1400 رای(علی البدل)

7- محمد جواد حسنیان بهابادی 1376 رای (علی البدل)

منتخبان شورای شهر سیب و سوران مشخص شدند

عبدالصمد عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سیب و سوران اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیب و سوران، حامد محمدی سوران با کسب 2 هزار و 98 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار سیب و سوران از کسب 2 هزار و 46 رأی از سوی عبدالرضا کبدانی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیب و سوران خبر داد و افزود: عبدالحمید یزدانی نیز با کسب یک هزار و 800 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر سیب و سوران در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات ادهم دهقان خلد موفق شد تا یک هزار و 636 رأی از مردم سیب و سوران کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر سیب و سوران در دوره پنجم شود.

عیسی‌زاده اضافه کرد: ابراهیم جهانی نیز با کسب یک هزار و 618 رأی به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیب و سوران شناخته شد. همچنین فرشید باهورزهی، عبدالرحیم رضازهی و هوشنگ ملازهی به ترتیب با 1383، 1273 و 1179 رأی به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر سیب و سوران تعیین شدند.

منتخبان شورای شهر سبزوار مشخص شدند

احمد برادران در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: قربانعلی کل میشی، علی اکبر فروغی، علی اصغر محمدی، زهرا بخشی، علی ارغیانی، مسعود پسندیده، ذبیح الله آرمین، کاظم کرامت و حسین بروغنی به عنوان اعضای شورای شهر سبزوار انتخاب شدند.

فرماندار سبزوار بیان کرد: انتخابات شورای شهر سبزوار امسال برای نخستین بار به‌صورت الکترونیک برگزار شد.

اعضای شورای شهر لردگان مشخص شد

ابوالقاسم کریمی در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: اسامی 5 عضو شورای شهر لردگان مشخص شد.

وی افزود: اسامی 5 عضو شورای شهر لردگان شامل مهدی محمودی، جلیل پیران، رسول موسوی، اسلام حسنی و یوسف نادری است.

منتخبان شورای اسلامی شهر تنکابن مشخص شدند‌

فرماندار تنکابن گفت: اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر تنکابن در غرب مازندران مشخص شد.

سید ابراهیم حسینی جو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تنکابن‌ اظهار داشت: منتخبان شورای اسلامی شهر تنکابن مشخص شدند.

وی افزود: میزان آرای این افراد  شامل آقایان ناصرحیدری، علیرضا فلاحتکار، کامبیز گلیجانی مقدم، تقی پزشکی، منصورکیا، مصطفی اخشابی، اسحق شریعتی، محمد رستمی، جهانبخش پوراهنگریان، علیرضا اکبرپور است.

نتایج انتخابات شورای شهر ارکواز ملکشاهی مشخص شد

فرماندار ملکشاهی اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر ارکواز ملکشاهی را به شرح زیر اعلام کرد.

1.احمدعبدالی                 3148 رای
2.موسی علی اکبر پور    2510 رای
3.فرشاد غلامی.              2462 رای
4.سلیمان جمشیدی          2235 رای
5.صالح نجفی نژاد            2216 رای

اسامی منتخبان شهر چالوس اعلام شد

محمد ناصر زندی، فرماندار چالوس نیز اسامی منتخبان شهر چالوس را اعلام کرد.

این افراد شامل جعفر کیالاشکی، عقیل اکبرآبادی، مهدی ردایی، صابر سام دلیری، فرشاد طاهرنژاد، فرزاد زال‌نژاد و مهدی مرادی‌صادق است.

اعضای شورای شهر مینودشت انتخاب شدند

اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مینودشت اظهار داشت: ایوب هلاکو با 3761 رای، علیرضا نریمانی با  3236 رای، جعفر ممشلی با  3145 رای، مجتبی قره جانلو با  3118 رای و مصطفی صادقی با  2921 رای به عنوان 5 عضو اصلی پنجمین دوره شورای شهر مینودشت انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان مینودشت افزود: محمد کرامتلو  با 2718 رای و سید حسن حسینی با 2535 رای نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر مینودشت معرفی شدند.

اعضای شورای شهر گناباد مشخص شدند

محمد‌علی نبی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: انتخابات شورای شهر گناباد همزمان با سراسر کشور برگزار و منتخبان مردم در این شورا مشخص شدند.

وی افزود: براساس شمارش آراء، سید حسین پورهاشمی شهری و سیدعلی اکبر آقایی، هادی رفیع و شیما یوسف‌پور و علیرضا موحد به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر گناباد انتخاب شدند.

نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر بیله‌سوار‌

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیله‌سوار مشخص شد.

آرام حلیم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: آخرین نتایج شمارش آرای شوراهای اسلامی شهر در بیله‌سوار مشخص شده و نفرات راه یافته از این منطقه به شورای شهر معرفی شدند.

وی افزود: براساس شمارش آرای ماخوذه از صندوق‌های رای‌گیری یاور سجودی با سه هزار و 177 رای، سیدرسول فاطمی با دو هزار و 826 رای، حسن پورمیرضا با دو هزار و 769 رای، وکیل کارگر با دو هزار و 367 رای و عالیه هژیر با دو هزار و 301 رای به شورای شهر بیله‌سوار راه یافتند.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار  تصریح کرد: نتایج شمارش آرای جعفرآباد نیز مشخص شده که این امر نیز متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

حلیم با اشاره به میزان مشارکت مردمی در این منطقه گفت: از مجموع افراد واجد شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 86.4 درصد از مردم در انتخابات مشارکت داشته و در پای صندوق‌های رای حضور یافتند.

وی با بیان اینکه انتخابات شهرستان بیله‌سوار در محیطی سالم و امن برگزار شد اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم قدردان این حضور پرشور و گسترده مردم منطقه بوده و خدمات مناسب و مطلوبی را به پاس این حضور و پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران به آنها ارائه کنیم.

منتخبان شورای اسلامی شهر قائم‌شهر مشخص شدند‌

فرماندار قائم‌شهر با تقدیر از حضور پرشور بیش از 90 درصدی مردم قائم‌شهر در انتخابات 29 اردیبهشت‌ گفت: منتخبان شورای اسلامی شهر قائم‌شهر مشخص شدند.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قائم‌شهر اظهار داشت: حضور مردم قائم‌شهر در انتخابات روز جمعه بی‌نظیر بوده است.

وی افزود: 9 نفر اعضای شورای اسلامی شهر قائم‌شهر شامل آقایان محمدعلی شیرسوار،عباس صالح زاده، احسان اسماعیلی نجار، ایمان پویامهر، غلامرضا میرزایی، علی اکبر حسین زاده، هادی فضلی وسطی کلایی، مجید عباسی و نصرالله دریابیگی است.

منتخبان شورای شهر زهک مشخص شدند

جمشید رخشانی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زهک اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک، هادی شهرکی با کسب 2 هزار و 449 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار زهک از کسب 2 هزار و 355 رأی از سوی عباس میری به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک خبر داد و افزود: محمد رخشانی‌مراد نیز با کسب 2 هزار و 11 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر زهک در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات علی‌اکبر شیخی موفق شد تا یک هزار و 997 رأی از مردم زهک کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر زهک در دوره پنجم شود.

رخشانی‌مهر اضافه کرد: عبدالستار چشم‌نور گرگیچ نیز با کسب یک هزار و 991 رأی به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک شناخته شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر خلیل‌شهر مشخص شدند

سید خالق سجادی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ساری‌ اظهار داشت: تعداد اعضای اصلی شورای شهر خلیل شهر 5 نفر و تعداد اعضای علی‌البدل آن 3 نفر هستند.

فرماندار بهشهر اسامی اعضای اصلی و علی‌البدل خلیل شهر را به شرح زیر اعلام کرد.
1 - آقای محمدرضا محمدپورخلیلی نام پدررحمت اله دارای 3791 رای
2 - آقای ابراهیم زاهدی کلاکی نام پدرتقی دارای 2860 رای
3 - آقای محمدرضا باقری خلیلی نام پدر عیسی دارای 2639 رای
4 - خانم گل رخ یونسی کلاکی نام پدرحسن دارای 2486 رای
5 - آقای محمدتقی محمدپور نام پدرنظرعلی دارای 2402 رای
به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
وی در مورد اعضای علی البدل این شورا گفت:
1 - آقای سیدحسن حسینی رکاوندی نام پدر سیداسماعیل دارای 2388 رای
2 - آقای حسن محمدیان رباطی نام پدر محمد دارای 2347 رای
3 - آقای سیدرضا حسینی نام پدر سید محمود دارای 2200 رای
به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر خلیل شهر انتخاب شدند.

شهر خلیل شهر در شرق مازندران دارای 16 کاندیدای شورای شهر بود که از این تعداد 5 نفر به عنوان اعضای اصلی و سه نفر به عنوان علی البدل توسط آرای مردم انتخاب شدند

مشخص شدن منتخبان شورای اسلامی بهشهر

سید خالق سجادی فرماندار بهشهر با اعلام پایان شمارش آرای شورای اسلامی شهر بهشهر گفت: از تعداد 71 کاندیدای شرکت کننده 7نفر به عنوان اعضای اصلی و 5نفر به صورت علی البدل در این شهر توسط مردم انتخاب شدند.

وی افزود: اعضای اصلی شورای شهر بهشهر به ترتیب علی شکوهی رستمی نام پدراحسان اله دارای 8205 رای، علی اکبر فخاریان نام پدرمحمد حسن دارای 6824 رای، عباس عسکریان نام پدرعلی اکبر دارای 6643 رای، اسفندیار اسدی نام پدرسهراب دارای 6613 رای، اعظم السادات حسینی کوهستانی نام پدرسید ابوالقاسم دارای 6172 رای، علیرضا کوچکی نام پدرمحمدرضا دارای 5979 رای و علیرضا صدیق نام پدرمحمد دارای 5900 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

سجادی گفت: حبیب ملک پوری نام پدر رمضانعلی دارای 5712 رای، علی محمد عارفی لمراسکی نام پدر اکبر دارای 5441 رای، صادقعلی سعدی نام پدر علی دارای 5127 رای، سیدمحمد باقری نام پدر سیدجلال دارای 5056 رای و محمد عموزادخلیلی نام پدر علی دارای 4838 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر بهشهر انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر رامیان انتخاب شدند

جواد صادقلو صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت 94 درصدی مردم شهرستان رامیان، درباره اعلام نتایج انتخابات اظهار داشت: از57 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان رامیان 53500 نفر رای دادند.

فرماندار شهرستان رامیان افزود: با پایان شمارش آرای انتخابات، اقایان سیدعلی میرخاندوزی با 2178رای، داوود بای با 1966رای، محسن رجبلو با 1760رای، ماه بانوحسینی با 1707رای و فاطمه جاهدی با 1634 رای به عنوان اعضای شورای شهر جدید شهر رامیان انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر کلاله اعلام شد

فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهر کلاله با رای مردم انتخاب شدند.

نصرت برزگر در پایان شمارش آراء در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پایان رای‌گیری، فریدون خالی پور با 4133 رای، حاجی محمد الهی با 4059 رای، محمدجعفر استوان با 3704 رای، مشدقلی ارازی خواجه با 3530 رای، الله نور امان نفس با 3525 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر کلاله  انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین آقایان الله نظر مرتضویان با 3262 رای و محسن داورزنی با 2292 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اعضای شورای شهر اینچه‌‏برون انتخاب شدند

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی شهر اینچه‌‏برون شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند.

عبدالقدیر کریمی درباره نتایج شورای شهر اینچه برون در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: رحمان بردی آور با 783 رای، آنه دردی یلمه با 743 رای، بردی قلیچ قیامی با 742 رای، عبدالجلیل آزمون با 705 رای، ابراهیم سیاقتی با 660 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر اینچه‏‌برون انتخاب شدند.

وی افزود: همچنین عبدالحق پورمندی با 652 رای، امان نیاز کوک با 647 رای، نعمت الله احمدپور با 644 رای به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا انتخاب شدند.

منتخبان شورای اسلامی شهر بابلسر مشخص شد‌

فرماندار بابلسر گفت: اعضای جدید منتخب شورای اسلامی شهر بابلسر مشخص شدند.

سید علی اسد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، بر اساس اعلام فرمانداری بابلسر اعضای جدید شورای شهر بابلسر مشخص شدند.

وی افزود: اسامی این افراد شامل هوشیار خسروی، فاطمه بهار، محجوب پروین، شعبانعلی رمضان نژاد، صادق شفقت، علیرضا رحیمیان و مسلم حسین زاده است.

نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر آمل اعلام  شد‌

‌‌بر‌اساس اعلام روابط عمومی فرمانداری آمل منتخبان شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد.

بر این اساس پس از شمارش پایانی آرا اسامی زیر منتخب شدند.

محمد محمدی21652
مسعود تسلیمی20838
فرشید لیتکوهی13036
غلامحسین شفیع زاده11686
محمودی پاتی11577
خسرو ابراهیم زاده11549
جهانگیر آذری10836
فردوس قربانی10571
قاسم رسولی 10450

اعضای شورای اسلامی شهر دره‌شهر و ماژین مشخص شد‌

فرماندار دره‌شهر اسامی منتخبان انتخابات شورای اسلامی شهر در‌ه‌شهر و شهر ماژین را اعلام کرد.

‌علی اکبر شفیع‌زاده فرماندار دره‌شهر نتایج اخذ رأی انتخابات شورای شهر دره شهر را به شرح زیر اعلام کرد.

اعضای اصلی:
1- عبدالرحیم کرم خدائی مشهور به حاج عبدل فرزند رحیم دارای 6803 رأی
2- اسمعیل کریمی نیا فرزند بیگلر دارای  4265 رأی
3- میثم خدارحمی فرزند رحم خدا دارای  3212 رأی
4-  هوشیار هنجاری فرزند رضا دارای 3060 رأی
5-  سید رامین رحیمی فرزند سید کاکامراد  دارای 2844 رأی

اعضای علی البدل:
1-  همایون نیازی زینیوندی فرزند غلام دارای  2743 رأی
2- فرهاد شادیوند نام  پدر نادعلی دارای 2522 رأی
3-مسعود خسروی نام پدر مراد دارای 2514 رأی

نتایج اخذ رأی انتخابات شورای شهر ماژین:

اعضای اصلی:
1-  امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای 478 رأی
2-  فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای 453 رأی
3-  محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای 450 رأی
4-  عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای 408
5-  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای 395 رأی

اعضای علی‌البدل:
1- مجتبی آرمند نام پدر حسین دارای 393 رأی
2- مرتضی بستام نام پدر مهدی دارای 381 رأی
3- حافظ اسدی نام پدر چنار دارای 367 رأی

منتخبان شورای شهر ایرانشهر مشخص شدند

نبی‌بخش داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ایرانشهر، رسول‌بخش بامری با کسب 7 هزار و 738 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار ایرانشهر از کسب 6 هزار و 402 رأی از سوی اکبر دکالی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ایرانشهر خبر داد و افزود: فرامرز درخوش نیز با کسب 5 هزار و 977 رأی به عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر ایرانشهر در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات ایوب دامنی موفق شد تا 5 هزار و 505 رأی از مردم ایرانشهر کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر ایرانشهر در دوره پنجم شود.

داوودی اضافه کرد: ممحمدعلی روحینا و جمشید کلکلی به ترتیب با کسب 5 هزار و 300 و 5 هزار و 216 رأی به عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ایرانشهر شناخته شدند.

به گفته وی، سیدمهدی سجادی نیز توانست 5 هزار و 142 رأی کسب کرده و به عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر ایرانشهر در دوره پنجم شود.

اسامی منتخبان شورای شهر سمیرم اعلام شد

محمد حسین نصرتی فرماندار سمیرم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اسامی منتخبین شورای شهر این شهرستان را به شرح زیر اعلام کرد:

ایرج منصورزاده

روح الله شهبازی

محمدابراهیم پیرمرادیان

ابوالفضل طایی

حسن شهبازی

اعضای شورای شهر الوند مشخص شدند

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: شمارش آرا شوراهای شهر و روستا در شهرستان البرز در حال انجام است.

وی بیان کرد: تاکنون اعضای شورای شهر الوند مشخص شده‌اند. اسامی شورای شهر الوند به شرح ذیل است:

جواد ختمی

علی رضایی جهانی

محمد عبدالله پور

علیرضا خمسه

سهراب ذاکری نرگس‌آبادی

مهتاب بهرامی

علی قدمی

نتایج انتخابات شورای شهر در نگین‌شهر و نوده‎خاندوز اعلام شد‌

فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: با پایان رای‌گیری، نتایج انتخابات شورای شهر در شهرهای نگین‎شهر و نوده خاندوز شهرستان آزادشهر اعلام شد.

‌حبیب شفائی‌نوده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آقایان قربان نعیمی با 2 هزار و 250، عبدالرضا کاغذلو با یک‎هزار و 811 رای، خدانظر ریگی با یک‎هزار و 887 رای، عراز محمد علیزاده با یک‏هزار و 643 رای و عیسی آبزن با یک‏هزار و 442 رای به عنوان شورای شهر نگین شهر انتخاب شدند.

وی همچنین درباره نتایج انتخابات شورای شهر نوده خاندوز نیز اظهار کرد: همچنین حاجی گیلکی با 901 رای، محمد حبیبی 796، علیرضا حبیبی با 877 رای، سید ولی حسینی با 696 رای و محسن نادعلی با 541 رای به عنوان شورای شهر نوده خاندوز انتخاب شدند.

شفائی نوده اظهار داشت: تعداد کل شعبات اخذ رای حوزه شهرستان آزادشهر 101 شعبه است.

منتخبان شورای شهر هیرمند مشخص شدند

محمدعلی پیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در هیرمند اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر هیرمند، عزیزالله میری با کسب هزار و 77 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار هیرمند از کسب یک هزار و 8 رأی از سوی علیرضا آشتاب به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر هیرمند خبر داد و افزود: حسینعلی رخشان‌مهر نیز با کسب 711 رأی به عنوان نفر سوم شورای شهر هیرمند در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات عبدالله سراوانی نسب موفق شد تا 705 رأی از مردم هیرمند کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر هیرمند در دوره پنجم شود.

پیری اضافه کرد: عبدالنبی ارباب‌زهی نیز با کسب 680 رأی به عنوان نفر پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر هیرمند شناخته شدند. همچنین رحمت‌الله دهمرده با کسب 659 رأی به عنوان عضور علی البدل شورای اسلامی شهر هیرمند تعیین شد.

منتخبان شورای شهر ایلام و چوار مشخص شدند

معروف بسطامی فرماندار ایلام اسامی منتخبان انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام و چوار را اعلام کرد.

1- هادی کرمی با 11109 رای
2- پیمان اقبالی با 9000 رای
3- مهرداد داوری با 8670 رای
4-خانم مریم جان بخشی با8571 رای
5- حسینعلی یاری با 7411 رای
6- عبدالرضاپورخلیل با 6870 رای
7- مظفرمیرزاد با 6857 رای
به عنوان اعضای اصلی و
8- حجت حسن زاده با6631 رای
9- نظام الدین اسمعیل بیگ با6553 رای
10-حسین نیکروش با 6489 رای
11- علی کریمی با6330 رای
12- مجید بگ نظری با 6252 رای

اعضای علی‌البدل پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ایلام را تشکیل دادند.

نتایج شمارش آرا انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر چوار:

1- علی رضا شمس الهی1133 رای
2- عباس خانمحمدی1127 رای
3- نادرخاکی1103 رای
4- نظرآزادی1002 رای
5- سجادبیگ محمدی991 رای
به عنوان اعضای اصلی و
6- مالک کریمی 931 رای
7- حمدالله مظفری 842 رای
8- عباس نوری 837 رای

اعضای علی‌البدل پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر چوار ایلام را تشکیل دادند.

اعضای شورای شهر دور پنجم باشت مشخص شدند

مهرداد انبازپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در باشت اظهار داشت: نادر گرامی با 2هزار و 893 رای، بهادر دارسنج با 2 هزار و 831 رای، ابراهیم ظفری با 2 هزارو 682 رای، حبیب الله احمدی زاده با 2 هزار و 626 رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با 2 هزارو 263 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر باشت انتخاب شدند.

وی بیان کرد: مهدی قیصری زاده با یک‌هزارو 983 رای، هما آذربخت با یک‌هزار و 967 رای و سید جلال رحیمی بیدک با یک‌هزار و 732 رای به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا انتخاب شدند.

پنج عضو شورای شهر سی‌سخت مشخص شدند

عباس بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر سی‌سخت زینت نظری با 1925 رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با 1892رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با 1552 رای نفر سوم، داریوش محسنی با 1534 رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با 1379 رای به عنوان نفر پنجم انتخابات شورای شهر سی سخت انتخاب شدند.

وی بیان کرد: شهرام جهانفکر نیز با کسب 1180 واحسان امیری با 1156 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر سی سخت انتخاب شدند.

گفتنی است مهدی نظری با 1087 رای ،کیانوش صیادی با 1059 رای، عباس کرمی با 1013 رای، فاطمه محمد حسینی با 845 رای، خسرو رسولی با 821 رای، مرتضی کرمی با 764رای و جواد مولایی با 703 رای در جایگاه‌های بعدی از میان 14 کاندیدای انتخاباتی شدند.

منتخبان شورای شهر زابل مشخص شدند

هوشنگ ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زابل اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زابل، مهدی سارانی با کسب 9 هزار و 416 رأی به عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

فرماندار زابل از کسب 8 هزار و 200 رأی از سوی سیدعباس فاطمی به عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زابل خبر داد و افزود: احمد میر نیز با کسب 8 هزار و 16 رأی به‌عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر زابل در دوره پنجم شناخته شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات شهلا رضوانی موفق شد تا 7 هزار و 561 رأی از مردم زابل کسب کرده و به عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر زابل در دوره پنجم شود.

ناظری اضافه کرد: مهدی سرگلزائی و مریم بزی به ترتیب با کسب 7 هزار 497 و 6 هزار و 965 رأی به عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زابل شناخته شدند.

به گفته وی، گلزار سرگلزائی نیز توانست 6 هزار و 890 رأی کسب کرده و به عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر زابل در دوره پنجم شود.

اعضای شورای شهر میانه مشخص شدند

حمید شکری فرماندار شهرستان میانه نتایج انتخابات شورا در این شهرستان را اعلام کرد.

طبق نتایج آرای ماخوذه به ترتیب آقایان محمود علیلو با 6354 رای، اسلام صدری با 4148 رای، علی اکبری با 4115 رای، ابراهیم ایدری با 3953 رای، جعفری شاهمحمدی با 3883 رای، افضل حسینخانی با 3756 رای و مهدی امینی با 3732 رای به ترتیب نفرات اول تا هفتم اصلی شورای شهر میانه هستند.

منتخبان شورای شهر مارگون مشخص شدند‌

فرماندار بویراحمد گفت: منتخبان شورای شهر مارگون از توابع شهرستان بویراحمد مشخص شدند.

سید محمدکاظم نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: نفرات نخست تا پنجم شورای شهر مارگون بویراحمد به ترتیب مشخص شدند.

وی عنوان کرد: ایرج فقاهتی، صادق افتاده، علی قلی کامیابی، محمد دانشی‌نسب و بهذاد فلسفی از جمله منتخبان شورای شهر مارگون از توابع شهرستان بویراحمد است.

منتخبان شورای شهر یاسوج مشخص شدند

سید محمدکاظم نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج، فرشاد نگین تاجی به‌عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی عنوان کرد: محمدرحیم دهراب‌پور، سید هدایت اکبری، علی اکبری تبار، خدابخش امیری، مسعود خوبانی و فرشید احمدی‌کیش نیز به عنوان پارلمان محلی یاسوج راه یافتند.

اعلام نتایج منتخبین شورای اسلامی شهر خوانسار

سید حسین شفعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره میزان مشارکت مردم خوانسار در انتخابات اظهار داشت: مردم خوانسار روز گذشته در انتخابات 29 اردیبهشت همچون گذشته حماسه آفریدند و مشارکتی 85 درصدی را داشتند.

فرماندار شهرستان خوانسار درباره اعلام نتایج منتخبین انتخابات شوراها افزود: نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری هنوز اعلام نشده اما عبدالرضا دهاویین، محمدتقی اورئی، کتایون نادری، محمود اورئی و هوشنگ صانعی منتخبین شورای اسلامی شهر خوانسار هستند.

منتخبان شورای اسلامی شهر گلپایگان معرفی شدند

حسین فراست دقایقی پیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون آمار رسمی انتخاب اعضای شورای شهر گلپایگان اظهار داشت: با پایان شمارش آرا، لیست منتخبان شورای اسلامی شهر گلپایگان به صورت رسمی اعلام شد.

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر گلپایگان، توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

حسین زاهدی 7980 رأی

طاهره خوشنویسان 5864 رأی

مسعود اسکندری 5796 رأی

سینا ناظمی 4949 رأی

معصومه قربانی 4352 رأی

احمد افتخاری 3629 رأی

حمید نوروزی 3371 رأی

وی افزود: هیچ تخلفی در حوزه انتخابیه گلپایگان پیرامون انتخابات در روز گذشته مشاهده نشد.

منتخبان شورای اسلامی شهر سمنان مشخص شدند

سید عباس دانایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان، سید مسعود سیادتی با کسب 17 هزار و 511 رأی به‌عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی از کسب 12 هزار و 276 رأی از سوی مجید نظری به‌عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان خبر داد و افزود: مهدی خراسانیان نیز با کسب 11 هزار و 804 رأی به‌عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر سمنان در دوره پنجم شناخته شد.

فرماندار سمنان بیان کرد: در این انتخابات محمد همتی موفق شد تا 11 هزار و 520 رأی از مردم سمنان کسب کرده و به‌عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر سمنان در دوره پنجم شود.

دانایی اضافه کرد: عباس آلبویه و عباس طالب بیدختی به ترتیب با کسب 10 هزار و 10 و 9239 رأی به‌عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان شناخته شدند.

به گفته وی، محمد زحمتکش نیز توانست 8485 رأی کسب کرده و به‌عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر سمنان در دوره پنجم شود.

فرماندار سمنان گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر سمنان به‌صورت تمام الکترونیک برگزار شد.

نتایج رسمی منتخبان شورای شهر خمینی‌شهر اعلام شد

نتایج نهایی انتخابات شواری شهر شهرستان خمینی‌شهر، توسط فرمانداری این شهرستان اعلام شد که اسامی منتخبان به شرح زیر است:

اکبر حاجی حیدری ورنوسفادرانی با 26153 رای

داود وطن‌خواد با 21828 رای

عبدالله کیانی 18812 رای

منیژه مردانی 14418 رای

امیر لطفی فروشانی 14199 رای

عبدالرضا عباسی 12944 رای

حسین رحیمی 12792 رای

حسین غفوری اسفریزی 12615 رای

محمدعلی پورشریعت 12359 رای

این 9 نفر به صورت مستقیم به شورای شهر خمینی‌شهر راه یافتند و 6 نفر دیگر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر در بناب اعلام شد

ولی الله فرج اللهی فرماندار بناب در گفت‌وگو با خبرنگاران لیست اسامی اعضاء اصلی شورای شهر بناب را اعلام کرد.

اعضای اصلی شورای شهر بناب به ترتیب عبارتند از:

1- محمد باقر ولائی(صحرائی) با 12601 رای
2- وحید خیرالهی با 9305 رای
3- عباس ممقانی با 8934 رای
4- محسن رحیمیان با 8725 رای
5- بهمن حدادی بناب با 5952 رای
6- علی پور جعفر با 5616 رای
7- جواد نظام‌پرست با 5599 رای

اعضای علی‌البدل شورای شهر بناب عبارتند از:

8- شیرین خیری  5400 رای
9- سهراب وکیلی بناب  5014 رای
10- یحیی کریم داداشی 4672 رای

مابقی آرا تا نفر 24 عبارتند از:

11- محمدعلی حیدریان 4471 رای
12-محمد غلام‌حسین‌فام 4299 رای
13-حسین اسماعیل زاده 3954 رای
14- محمد جباردخت بنابی 3766 رای
15- علی دادمهر 3602 رای
16- لیلا قربان‌وند  3344 رای
17- پرویز کشاورز  3308 رای
18- سید رضا حسینی 3253 رای
19- صابر صمدی قره‌پاپاق 3118 رای
20- قلی آقازاده 3068 رای
21- مختار رضا قلی‌فام 2991 رای
22- پیمان امجدی چلیک 2954 رای
23-مجید نظامی 2953 رای
24-جواد کرمی 2932 رای

منتخبان شورای شهر اهر مشخص شدند

سیدمحمد عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهر با اشاره به نتایج قطعی انتخابات شورای شهر اهر اظهار داشت: نفرات نخست تا هفتم شورای این شهر به ترتیب مشخص شدند.

وی افزود: ابوالفضل بابایی دایلاری با 5102 رای، اصغر فتح زاده با 4609 رای، بهبود سعادتی با 4146 رای، بهبود جعفری با 3785 رای، صمد علی اکبرزاده با 2762 رای، میرجلال موسوی با 2651 رای و راضیه عباسی با 2622 رای به ترتیب نفرات اول تا هفتم اصلی شورای شهر اهر هستند.

فرماندار گفت: آقایان علی اسحقی با 2449 رای و محمود سعادتی با 2365 رای به ترتیب نفرات علی البدل شورای شهر اهر هستند.

اسامی اعضای شورای شهر گنبدکاووس مشخص شدند

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: اعضای اصلی و غلی البدل شورای شهر گنبدکاووس معرفی شدند.

عبدالقدیر کریمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شهر گنبدکاووس 78 درصد مردم، در انتخابات مشارکت داشتند که این مشارکت در بخش اینچه‌برون 84 درصد افزایش یافته است که این افزایش مشارکت در افزایش مشارکت حوزه شهرستان گنبدکاووس تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: در پایان براساس آرای مردم آقایان پرویز ناصری با 14041 رای، آنه محمد قرنجیک با 13460 رای، عارف گرگانی با 13541 رای،  نبی الله آخوندی با 13027 رای، رسول پایدار با 12723 رای، عبدالغفورغراوی با 12489 رای و بابک پاکدل با 13267 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: حاج نظر شیرمحمدلی با12090 رای، سعیده مقامی‌نیا با 11398 رای و عبدالله حسین زاده با 10863 رای به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.

منتخبان شورای شهر فراغی انتخاب شدند

فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعضای پنجمین دوره شورای شهر فراغی شهرستان کلاله با رای مردم انتخاب شدند.

نصرت برزگر در پایان شمارش آراء در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پایان شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهر فراغی بخش پیشکمر 5 منتخب مردم این شهر انتخاب و معرفی شدند.

وی افزود: در پایان این انتخابات آقایان اسماعیل خالقی با اخذ 1186 رای و جمعه گلدی سیدی با 994 رای و صمد مرادی با 944 رای بیشترین رای را کسب کردند.

فرماندار شهرستان کلاله تصریح کرد: رجب محمد عیدی نیز با اخذ 902 رای و محمد صالح خجسته با 882 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر فراغی انتخاب شدند.

برزگر گفت: خانم فاطمه یزدان‌منش نیز با 846 رای و قلی‌پاش با 838 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر فراغی انتخاب شدند.

اسامی منتخبان شورای شهر خرمشهر مشخص شدند

ولی‌الله حیاتی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر و رئیس حوزه انتخابات شهرستان خرمشهر نتیجه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرمشهر را بدین شرح اعلام کرد:

اعضای اصلی:

محمد جواد بچاری با 4686 رای

امیر سامری با 4541 رای

موسی مطوری جزیره با 3924 رای

علی بندری با 3847 رای

میلاد پورحمزاوی با 3829 رای

حاتم بندری با 3808 رای

فاخر ربیعی با 3717 رای

اعضای علی البدل:

سید منصور فاخری با 3476 رای

احمدرضا یونس زاده شیرازی با 3468 رای

احمد بوعذار با 3302 رای

مجید حیدری با 3301 رای

عادل چلداوی با 3175 رای

منتخبان شورای اسلامی شهر دامغان مشخص شدند

علی‌اصغر مجد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دامغان اظهار داشت: از میان داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دامغان، مجتبی ایمانیان با کسب 81666 رأی به‌عنوان نفر نخست به این شورا راه یافت.

وی از کسب 6987 رأی از سوی خسرو فولادیان به‌عنوان نفر دوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دامغان خبر داد و افزود: رضا ناصری نیز با کسب 6342 رأی به‌عنوان نفر سوم شورای اسلامی شهر دامغان در دوره پنجم شناخته شد.

فرماندار دامغان بیان کرد: در انتخابات روز گذشته سید محمود حسینی پور موفق شد تا 5772 رأی از مردم دامغان کسب کرده و به‌عنوان چهارمین نفر راهی شورای اسلامی شهر دامغان در دوره پنجم شود.

مجد اضافه کرد: علی حسن بیگی و سید ماکان ترابی به ترتیب با کسب 4815 و 4780 رأی به‌عنوان نفرات پنجم و ششم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دامغان شناخته شدند.

به گفته وی رضا زارع زاده نیز توانست 4558 رأی کسب کرده و به‌عنوان هفتمین و آخرین نفر راهی شورای اسلامی شهر دامغان در دوره پنجم شود.

فرماندار دامغان گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر دامغان به‌صورت تمام الکترونیک برگزار شد.

منتخبان شورای شهر اردکان مشخص شد

‌‌هادی مقیمی فرماندار ارکان نتیجه‌ نهایی آرای کاندیداهای حوزه انتخابیه شهر اردکان را به شرح ذیل اعلام کرد:

1. محمدعلی مروتی 10754

2. سیدمحمد حسینی‌پور اردکان 9316

3. محمدجواد شاکر 8777

4. عباس امیری 8214

5. سیدمحمد حسینی‌پور اردکانی 8102

6. حسن رضاپور میرصالح 7708

7. شهرام گل 6679

8. اکبر طاقداریان 6457

9. امرالله امراللهی 5818

10. مسعود نوریان 5695

11. فروغ امین‌الرعایا 5464

12. محسن ملت اردکانی 5055

 

 

این خبر درحال تکمیل است...

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها