جنجال اولین جلسه کابینه ترامپ

جنجال اولین جلسه کابینه ترامپ
چهارشنبه 24 خرداد 1396 - 14:26

اولين نشست کابينه ترامپ در حالی برگزار شد که رسانه‌هاي خبري آن را "عجيب ترين" نشست در تاريخ رياست جمهوري آمريکا توصيف کردند.

در این جلسه که برای نخستین بار پس از به قدرت رسیدن ترامپ برگزار می‌شود وی يک سخنراني 11  دقيقه اي داشت و بعد از آن از اعضاي کابينه اش خواست تا به تقدير تغييرات مثبتي بپردازند که توسط دولت جدید ايجاد شده است. ترامپ در شروع اين جلسه، به بحث درباره دستاوردهاي دولت خود و معرفي اعضاي تازه منصوب شده کابينه اش پرداخت و گفت، هيچ رئيس جمهوري در آمريکا به جز چند استثناء نبوده است که قوانين بيشتري در مقايسه با دولت او تصويب کرده باشد و کارهايي بيشتر از کارهايي که او کرده، انجام داده باشد. به نوشته رسانه ها بعد از اين اظهارات ترامپ بيشتر اعضاي کابينه که دور ميز نشسته بودند شروع به تقدير و ستايش از رئیس جمهور امریکا کردند.

تصاویر بیشتر

جنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپجنجال اولین جلسه کابینه ترامپ
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها