آیا تعدادی از موشک‌های سپاه در عراق سقوط کرده است؟

آیا تعدادی از موشک‌های سپاه در عراق سقوط کرده است؟
دوشنبه 5 تير 1396 - 05:19

پایگاه خبری عرب نیوز نوشت که ایرانیها گزارش رسانه‌های غربی مبنی بر اینکه بعضی از موشکهای شلیک شده اخیر علیه داعش، در خاک عراق فرود آمده را به سخره گرفتند.

العالم - ایران

 پایگاه خبری عرب نیوز در گزارشی نوشت که ایرانیها گزارش رسانه های خارجی به ویژه رسانه های اسرائیلی درباره سقوط بعضی از موشکهایشان در خاک عراق را به سخره گرفتند.

این گزارش افزود: ایران روز یک شنبه با اشاره به اینکه موشک های ذوالفقار که اخیرا به سمت داعش در سوریه پرتاب شد از آسمان عراق عبور کرده و بعضی از قطعات این موشکها در عراق سقوط کرده است.

عرب نیوز به نقل از سردار حاجی زاده رئیس نیروی هوا فضای سپاه نوشت: این موشکها دو مرحله‌ای بود و ما پیش بینی کرده بودیم که موتور این موشکها در عراق سقوط کند.

براساس گزارش عرب نیوز سردار حاجی زاده با طعنع گفته؛ اسرائیلیها قادر نیستند موشک دومرحله‌ای را تشخیص بدهند و احتمالا نمی‌دانند که بخشی از این موشکها در میانه راه از بدنه جدا می‌شوند.

اندکی بعد از شلیک موفقیت آمیز 6 موشک به سمت داعش در دیرالزور، بعضی از رسانه های اسرائیلی  به نقل از مقامات نظامی و اطلاعاتی خود مدعی شده بودند که همه موشکها به مقصد نرسیده و بعضی از آنها در خاک عراق سقوط کرده است!

 

منبع: فارس

پربیننده ترین خبرها