"محمد بن سلمان" رؤیای صهیونیستها را برآورده می‌کند!

دوشنبه 12 تير 1396 - 12:24

معارض سرشناس عربستانی و استاد دانشگاه لندن تأکید کرد، رؤیای رژیم صهیونیستی برای رسیدن به مکه مکرمه به دست ولیعهد جدید این کشور محقق می‌شود.

العالم - عربستان

"مضاوی الرشید" در گفتگویی تلویزیونی، به همپیمانی رژیم صهیونیستی با عربستان و امارات اشاره کرد و اظهار داشت: نزدیک شدن روابط عربستان با دشمن صهیونیستی، موضوعی آشکار است.

وی افزود: فعالیتهایی برای آماده کردن جامعه عربستان جهت عادی سازی روابط با اسرائیل بر اساس قاعده "دشمن دشمنم، دوست من است" در جریان می باشد، و دشمنی سعودی ها اکنون به سوی ایران و شیعیان هدایت شده است.

الرشید خاطرنشان کرد، برخی سازمانها در حال آماده کردن ملتها جهت پذیرش "اسرائیل" هستند.  

الرشید افزود: این کاری است که محمد بن سلمان آن را محقق کرده،  دشمن صهیونیستی این روزها، در حال سپری کردن بهترین ایام خود است، چرا که به شبه جزیره عربستان به عنوان مرکز ثروت و قبله مسلمانان رخنه کرده است.

این معارض معروف عربستانی مقیم لندن، تأکید کرد: زمانی که پرچم اسرائیل در ریاض برافراشته شد، موضوع دیگر تمام شده است. آیا پس از آن مثلا اگر اسرائیلی ها نیمی از ملت فلسطین را به قتل رساندن، مردم اندونزی اقدامی خواهند کرد؟! .. رؤیای اسرائیل برای رسیدن به مکه، در آینده به دست محمد بن سلمان محقق می شود.

پربیننده ترین خبرها