وقتی ایوانکا به جای پدرش در اجلاس 20 نشست+تصاویر

وقتی ایوانکا به جای پدرش در اجلاس 20 نشست+تصاویر
شنبه 17 تير 1396 - 22:16

ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور رئیس جمهور آمریکا طی مذاکرات سران کشورهای جی 20 در هامبورگ برای مدتی کوتاه به جای پدرش نشست.

العالم - اروپا

مجله اشپیگل آلمان ضمن اعلام این خبر خاطرنشان کرد نماینده کاخ سفید هم موضوع را تأیید کرده و گفته است که ایوانکا در طول اجلاس در ردیف های عقبی حضور داشت و هنگامی که پدرش خواست جلسه را ترک کند برای مدت کوتاهی به جای او نشست.

وی خاطرنشان کرد که مشابه این اتفاق، هنگام ترک سالن اجلاس توسط سایر رؤسای جمهور افتاده است ضمن آن که هنگام غیبت ترامپ، مشکل کار کردن زنان در کشورهای توسعه یافته مطرح شد.

این گزارش حاکیست ایوانکا تمام مدت در اتاق پشتی حضور داشت و تنها زمانی که پدرش ناچار به ترک میز شد، بر سر میز اصلی آمده و به جمع سران جهان از جمله رجب طیب اردوغان، آنگلا مرکل، ترزا می و شین جین پینگ پیوست.

فرانس پرس هم گزارش کرد نشستن ایوانکا ترامپ برای دقایقی برجای پدرش بر سر میز اصلی اجلاس نشست 20، واکنش هایی را به همراه داشت.

بسیاری از منتقدان دولت ترامپ وی را به «خویشاوندسالاری» متهم کردند و در این میان «آن اپلبام» تاریخ نگار، در خلال انتقادهای تند از ترامپ در توییتر، صلاحیت وی را زیر سؤال برده و وی را «ناشی» خواند. 

 گفتنی است فعالیت های کنفرانس سران کشورهای گروه بیست روزهای 7 و 8 جولای در هامبورگ آلمان برگزار شد و در حاشیه آن، سران کشورهای مشارکت کننده دیدارهای دوجانبه و چندجانبه داشتند که مهمترین آنها دیدار رئیس جمهور آمریکا و روسیه بود که دیروز انجام شد.

ایوانکا به جای پدر

 

ایوانکا ترامپ در صندلی پدر در کنار رئیس جمهوری چین و نخست وزیر انگلیس

 

"غيرمنتخب ،بي كفايت" ؛ واكنش كاربران و رسانه ها در اينترنت به ايوانكا ترامپ كه دقايقي در اجلاس جي ٢٠ روي صندلي پدرش نشست.

 

202

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها