ائتلاف جوانان انقلاب يمن:

شوراي نجات، طرح توافقی یمنیها نیست

شوراي نجات، طرح توافقی یمنیها نیست
يکشنبه 26 تير 1390 - 16:19

سخنگوي ائتلاف جوانان انقلاب در يمن اعلام کرد، طرح ائتلاف احزاب ديدار مشترک براي تشکيل شوراي نجات، به نمايندگي از گروه هاي انقلابي يمن تهيه نشده است.

"خالد المداني" شامگاه یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبري العالم گفت: طرح تشکيل شوراي نجات که تشکل ديدار مشترک آن را اعلام کرد، از طرف برخي از گروه ها و نه همه آنها تدوين شده است.

المداني افزود: اين طرح بر تشکيل شوراي رياستي متشکل از بيست نفر و نيز فرمانده عالي نيروهاي مسلح و رئيس شوراي قضايي تاکيد مي کند.

وي اظهار داشت: رسانه هاي دولتي يمن به همراه آمريکايي ها و عربستان سعودي به طور عمدي موضوع بازگشت عبدالله صالح به کشور را مطرح و از آن به عنوان وسيله اي براي ترساندن جوانان حاضر در ميادين استفاده کرده اند.

المداني تاکيد کرد: بازگشت يا عدم بازگشت عبدالله صالح براي جوانان يمن هيچ اهميتي ندارد و آنها همچنان به انقلاب خود تا سرنگوني کامل رژيم عبدالله صالح ادامه مي دهند.

سخنگوي ائتلاف جوانان انقلاب در يمن با اشاره به اينکه "مشروعيت رژيم عبدالله صالح از بين رفته است و انقلابيون گروهي واحد و يکپارچه هستند"، هرگونه سخن درباره تجزيه يمن را رد کرد.دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها