نتانیاهو: ده‌ها بار به سوریه حمله کرده‌ایم

نتانیاهو: ده‌ها بار به سوریه حمله کرده‌ایم
چهارشنبه 28 تير 1396 - 21:40

اظهارات خطیری از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان دیدار غیرعلنی وی در بوداپست پیرامون سیاست تل آویو در قبال سوریه فاش شده است که این امر به دلیل اشتباهی از سوی برگزار کنندگان این نشست بوده است

العالم - سوریه

به گزارش روسیا الیوم، این اشتباه در دیدار غیر علنی امروز بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بوداپست با نخست وزیران مجارستان، چک، لهستان و اسلواکی صورت گرفت. به دلیلی نامشخص جزئیات دیدار برای چند دقیقه در گوشی‌های خبرنگاران پخش شد.

این سخنان نتانیاهو نخستین اذعان علنی تل آویو درمورد عملیات نظامی‌اش در داخل سوریه است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که گویی بی صبرانه منتظر فرصتی برای صحبت در مورد فعلیات‌های حزب الله بود، مستقیماً شروع به صحبت در این خصوص کرد و گفت: ما مرزها را نه فقط با مصر بلکه در بلندی جولان نیز بسته‌ایم. ما دیواری را ساخته‌ایم چراکه در آنجا بامشکلی به دلیل "تلاش‌های داعش و ایران جهت گشودن جبهه‌ای تروریستی مواجه شدیم".

وی افزود: من به پوتین گفتم که ما می‌بینم که آنها برای حزب الله سلاح می‌برند، ما آنها را هدف قرار می‌دهیم. ما عملاً این کار را ده‌ها بار کرده‌ایم.

نتانیاهو همچنین انتقاد شدیدی را از رفتار مسئولان اروپایی در قبال اسرائیل مطرح ساخت و رفتارها اروپایی‌ها را "جنون آمیز خواند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها