مربی پرسپولیس بخاطر تبانی سه سال محروم شد

مربی پرسپولیس بخاطر تبانی سه سال محروم شد
سه شنبه 3 مرداد 1396 - 09:27

قرمزهای تهران هنوز فصل شروع نشده، یکی از مربی های خود را از دست دادند.

العالم _ ایران

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص تبانی در یکی از مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان تهران اعلام کرد که طی آن محرومیت های سنگینی برای مسببان درنظر گرفته شد.

ماجرا از این قرار است که تیم سپهر پارس در فصل گذشته لیگ جوانان تهران در حالی که در طول فصل و طی 14 مسابقه به زحمت حدود 10 گل پذیرفته بود ناگهان در جریان یک دیدار پایانی، هشت بار دروازه اش باز شد! این نتیجه به تیم رقیب کمک شایانی کرد اما ماجرای تبانی آن قدر واضح بود که در کمیته اخلاق تصمیم گیری را آسان کرد.

دیروز سایت فدراسیون احکام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره را منتشر شد که به دنبال تشکیل پرونده تبانی در خصوص دیدار بین تیم‌های استیل آذین ویژن و سپهر پارس تهران از سری مسابقات لیگ دسته اول جوانان استان تهران محرومیت هایی نصیب دست اندرکاران این تبانی شد.

در راس این محرومان یک مربی به نام مهدی نصرتی قرار دارد که اکنون مربی تیم نوجوانان پرسپولیس تهران شده است! به این ترتیب قرمزهای تهران هنوز فصل شروع نشده، مربی یکی از تیم های پایه خود را از دست داد.

احکام صادره به شرح زیر است که با هم مرور می کنیم.

1-کسر سه امتیاز از تیم استیل آذین ویژن

2-سقوط تیم  استیل آذین ویژن به لیگ دسته اول فوتبال جوانان استان تهران

3-مهدی نصرتی(مربی) ، مهرداد نظری (مربی) ، رضا پرورده(مدیرعامل) از تیم سپهر پارس و حمیدرضا حاتم آبادی فراهانی (مدیرعامل) و مسعود رنجبر (سرمربی) از تیم استیل آذین ویژن برای مدت 3سال از کلیه فعالیتهای رسمی مرتبط با رشته ورزشی فوتبال محروم شدند.

رای صادره ظرف مهلت یک هفته از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون بوده و به استناد بند 1 ماده 63 آیین نامه اخلاق ، به محض صدور اجرا می‌شود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها