تشکر نتانیاهو از ترامپ و عبدالله دوم!

تشکر نتانیاهو از ترامپ و عبدالله دوم!
سه شنبه 3 مرداد 1396 - 14:02

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای کمک به حل و فصل بحران سفارت این رژیم در امان پایتخت اردن و بازگشت دیپلمات های صهیونیست به تل آویو قدردانی کرد.

العالمفلسطین اشغالی

به گزارش شبکه روسیالیوم، دفتر نتانیاهو امروز سه شنبه در بیانیه ای با تقدیر از اقدام ترامپ، جارد کوشنر مشاور رئیس جمهور آمریکا و جیسون گرینبلات نماینده وی در تلاش برای بازگرداندن دیپلمات های سفارت رژیم صهیونیستی در امان به سرزمین های اشغالی در سریعترین وقت ممکن قدردانی کرد.

همچنین نخست وزیر رژیم صهیونیستی از "همکاری نزدیک" عبدالله دوم، پادشاه اردن درخصوص بحران مذکور تشکر کرد.

نتانیاهو، دیروز (دوشنبه) درمورد وضعیت در سفارت رژیم صهیونیستی در امان و گیت های الکترونیکی در مسجد الاقصی تلفنی با عبدالله دوم گفت و گو کرد.

جیسون گریبلات، فرستاده دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا روز (دوشنبه) وارد خاورمیانه شد و با مقامات رژیم اشغالگر قدس و اردن به گفت و گو پرداخت. در پایان این دیدار رژیم صهیونیستی از عدم نصب گیت های الکترونیکی در مسجد الاقصی خبرداد و دیپلمات های صهیونیست و دیگر عوامل نیز سفارت این رژیم در عمان را ترک کردند.

همچنین افسر صهیونیستی که دو شهروند اردنی را یکشنبه گذشته به ضرب گلوله به قتل رساند، درمیان دیپلمات های بازگشته دیده می شد.

221

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها