اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها

اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها
پنج‌شنبه 5 مرداد 1396 - 12:13

افزایش آمار بی خانمان ها در لس انجلس، تیمی از دانش آموزان دبیرستانی را به فکر اختراع چادر خورشیدی انداخت که انرژی لازم را در طول روز از خورشید دریافت و ذخیره کند.

العالم - گوناگون

با توجه به افزایش شمار بی خانمانان در شهر لس آنجلس ساکنان وحتی دانش آموزان نخبه در جستجوی راه حلی برای رفع این مشکل هستند. 

دانش آموزان دبیرستان "سن فرناندو" با در نظر داشتن این مشکل موفق به اختراع چادری سبک با توانایی استفاده از انرژی خورشیدی شدند.

این تیم 12 نفری با استفاده از فیلم های اموزشی موجود در یوتیوب و اطلاعات گوگل موفق شدند تا با کمک چاپگر 3 بعدی و برنامه نویسی های دقیق و در نهایت با استفاده از هنر دوخت و دوز این محصول را اماده کنند.

این تیم در پروسه کار سخت گروهی و 10.000 دلار هزینه که توسط یکی از دانشگاه ها به آنها داده شده بود و تلاش شبانه روزی توانستند چادری را که با استفاده از انرژی خورشیدی می تواند فضای زندگی ساده ای برای افراد بی خانمان فراهم کند؛ تکمیل کنند.

منبع : iribnews

تصاویر بیشتر

اختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان هااختراع چادر خورشیدی برای بی خانمان ها
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها