ثروتمندی که بیل گیتس را پشت سر گذاشت!

ثروتمندی که بیل گیتس را پشت سر گذاشت!
جمعه 6 مرداد 1396 - 16:26

«بیل گیتس» مالک مایکروسافت از سال 2013 میلادی عنوان ثروتمندترین مرد جهان را از آن خود کرده بود.

العالم- جهان 

بر اساس نتایج منتشر شده از سوی پایگاه خبری بلومبرگ، «جف بزوس» مالک فروشگاه اینترنتی آمازون با مجموع ثروت خالص 90 میلیارد و 900 میلیون دلار، عنوان ثروتمندترین مرد جهان را به خود اختصاص داد و به امپراطوری «بیل گیتس» پایان داد.

در همین حال «بیل گیتس» مالک مایکروسافت از سال 2013 میلادی عنوان ثروتمندترین مرد جهان را از آن خود کرده بود و اکنون با 90 میلیارد و 700 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفته است.

همچنین «مارک زاکر برگ» مالک فیس بوک با بیش از 82 میلیارد دلار ثروت خالص در جایگاه سوم و "وارن بوفیت" تاجر سرشناس 86 ساله با دارایی 74 میلیارد و 500 میلیون دلار در رتبه چهارم قرار دارد.

بر همین اساس، هر سهام آمازون با 1.3 درصد افزیش به 1,065.92 دلار رسیده که از جمله دلایل افزایش ثروت مالک این فروشگاه اینترنتی شده است؛ ضمن اینکه برآورد می شود سود سهام آمازون در سه ماه دوم سال جاری میلادی با احتساب میانگین هر سهام 1.42 دلار، به 37 میلیارد و 200 میلیون دلار برسد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 22 درصد روند صعودی به خود گرفته است.

بر پایه این گزارش، «آمازون کلود» یا همان «خدمات وب آمازون»، سریع ترین رشد را داشته است و یک کسب و کار پُرسود برای مجموعه آمازون محسوب می شود و در حدود 10 درصد درآمد این شرکت اینترنتی را تشکیل می دهد.

 

تسنیم

تصاویر بیشتر

ثروتمندی که بیل گیتس را پشت سر گذاشت!ثروتمندی که بیل گیتس را پشت سر گذاشت!
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها