قطر خطاب به کشورهای محاصره کننده: بستن شبکه الجزیره را فراموش کنید

قطر خطاب به کشورهای محاصره کننده: بستن شبکه الجزیره را فراموش کنید
يکشنبه 8 مرداد 1396 - 01:44

سیف بن احمد بن سیف آل ثانی، مدیردفترارتباطات دولتی قطر با تاکید بر اینکه دوحه هرگز به بستن شبکه الجزیره نمی اندیشد، گفت: عربستان، امارات، بحرین و مصر به دنبال مصادره تصمیمات سیاست خارجی ما هستند تا این تصمیمات در قطر گرفته نشود و ما این را نمی پذیریم.

العالم - آسیا

به گزارش خبرگزاری قطر، مدیردفترارتباطات دولتی قطر در گفت و گو با خبرگزاری فرانسه تصریح کرد: عربستان و کشورهای همپیمان با آن از طریق بحران با دوحه به دنبال تسلط بر تصمیمات قطر در زمینه سیاست خارجی هستند.

وی عربستان، امارات، بحرین و مصر را به متهم به تلاش برای مصادره تصمیمات سیاست خارجی قطر نمود و اعلام کرد: عربستان، امارات، بحرین و مصر به دنبال مصادره تصمیمات سیاست خارجی ما هستند تا این تصمیمات در قطر گرفته نشود و ما این را نمی پذیریم.

سیف بن احمد بن سیف آل ثانی بار دیگر بر مخالفت قطر با اتهامات وارده از سوی چهار کشور عربی درخصوص حمایت از تروریسم تاکید کرد و گفت: ما هیچ وجه از تروریسم حمایت نمی کنیم، این اتهام نادرستی است و برخلاف آن در حال حاضر با همه توان در زمینه مبارزه با تروریسم همکاری می کنیم.

وی خواسته ها درباره بستن شبکه الجزیره را موضوع جدیدی ندانست و تاکیدکرد: این خواسته ایست که هرگز درمورد آن فکر نمی کنیم.

گفتنی است، منامه پایتخت بحرین، امروز شنبه میزبان وزیران خارجه چهار کشور عربی محاصره کننده قطر – عربستان، امارات، بحرین و مصر- بود. قرار است در این نسشت دو روزه، بحران قطر مورد بحث و بررسی قرارگیرد.

221

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها