دیدار وزرای خارجه ايران و اندونزی

دیدار وزرای خارجه ايران و اندونزی
سه شنبه 10 مرداد 1396 - 15:20

وزرای خارجه ایران و اندونزی در در حاشیه نشست فوق العاده كميته اجرايی وزرای خارجه سازمان كنفرانس اسلامی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

العالم- ایران 

وزرای امورخارجه ايران و اندونزی در حاشیه نشست فوق العاده كميته اجرايی وزرای خارجه سازمان كنفرانس اسلامی با يكديگر ملاقات و در خصوص روابط دو جانبه و موضوعات منطقه ای گفتگو و تبادل نظر كردند.

محمد جواد ظريف وزير امورخارجه كشورمان در صدر يك هيات و به منظور شركت در نشست فوق العاده سازمان همكاری اسلامی در خصوص تحولات سرزمین های اشغالی فلسطین ساعت پیش وارد استانبول شد.

نشست فوق‌العاده وزرای خارجه سازمان همکاری اسلامی  با محوریت تحولات اخیر در مسجد الاقصی  امروز (سه‌شنبه) در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

پیش از این، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفته بود: محمدجواد ظریف برای شرکت در نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی و به منظور بررسی آخرین تحولات قدس اشغالی به استانبول می‌رود.

قاسمی اضافه کرد: با توجه به تحولات روزهای اخیر در سرزمین های اشغالی و افزایش فشار بر مردم فلسطین به ویژه در قدس شریف، ضرورت هم اندیشی و همکاری کشورهای اسلامی بیش از پیش احساس می شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: کشورهای اسلامی هیچ گاه نباید فراموش کنند به رغم برخی اختلاف نظرها، فلسطین مساله اول جهان اسلام است و این مساله جز با وحدت امت اسلامی و فشار بر رژیم غاصب صهیونیستی حل نخواهد شد.

 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها