عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

کار رسیدگی به طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا فردا به اتمام می‌رسد

کار رسیدگی به طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا فردا به اتمام می‌رسد
يکشنبه 15 مرداد 1396 - 19:00

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در نشست صبح امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که احتمالاً در جلسه فردای کمیسیون کار رسیدگی به این طرح به اتمام می‌رسد.

العالم ـ ایران

علیرضا رحیمی، با اشاره به نشست صبح امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که به‌منظور بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا برگزار شد، اعلام کرد: در این جلسه ابعاد مختلف این طرح مورد بررسی قرار گرفت اما تصمیم‌گیری نهایی در این رابطه به جلسه فردا موکول شد.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون امنیت ابتدا پیشنهادات ارائه شده درمورد طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بررسی این طرح به‌نوعی دو مرحله‌ای شد و پس از بررسی پیشنهادات، قرار شد در جلسه فردای کمیسیون نیز جزئیات این طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

رحیمی در پایان تاکید کرد: باتوجه به نحوه بررسی طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا در کمیسیون امنیت، احتمالاً در جلسه فردا کار رسیدگی به این طرح به اتمام رسیده و طرح به تصویب می‌رسد.

ایلنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

آخرین مطالب

پربیننده ترین خبرها