گردانهای سید الشهداء: اقدام آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند

گردانهای سید الشهداء: اقدام آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند
سه شنبه 17 مرداد 1396 - 07:55

گردانهای سید الشهدا تأکید کرد در مقابل حمله جنایتکارانه آمریکا به مقرهای این گردانها در مرز عراق و سوریه، ساکت نخواهد نشست. 

العالم - عراق

"گردانهای سید الشهداء" در بیانیه ای اعلام کرد: پس از آنکه نیروهای طاغوت آمریکایی اعلام کردند مرزهای عراق و سوریه خط قرمز است و نیروهای الحشدالشعبی و دیگران نباید به آن نزدیک شوند، این نیروها صبح دوشنبه مواضع مجاهدان گردانهای سید الشهداء را در خط مرزی و در جهت مقابل عکاشات به شدت هدف قرار دادند. 
در این بیانیه آمده است: در این حمله شمار بسیاری شهید و یا مجروح شدند، زیرا آمریکایی ها در ان حمله از مهمات هوشمند استفاده کردند، آنها در بیاینه دوشنبه خود ادعا کردند که با آتش توپخانه هوشمند مواضع احتمالی داعش را در مرز عراق و سوریه هدف قرار دادند، ولی ما می دانستیم که آنها نیروهای الحشد الشعبی و فرزندان مرجعیت را هدف قرار دادند.
گردانهای سید الشهداء، ارتش امریکا را مسؤول پیامدهای این اقدام دانست و از طرفهای ذیربط و به ویژه دولت عراق خواست درخصوص این اقدام تحقیقات گسترده ای آغاز کند. 
گردانهای سید الشهداء هشدار داد: این اقدام آمریکا بدون مجازات نخواهد ماند، و ما حمایت از مرزهای عراق و سوریه و محروم کردن آمریکا از سوء استفاده از این مرزها را خواستاریم، چرا که آمریکا به دنبال اجرای اهداف خبیث خود و عبور دادن مجرمان و شکستن خط مقاومت است. 
"ابوآلاء الولائی" دبیرکل گردانهای سید الشهداء در مه گذشته نیز از حمله جنگنده های آمریکایی به گروهی از نیروهای الحشد الشعبی در مناطق بوکمال نزدیک مرز عراق و سوریه خبر داده بود. 
 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها