انهدام باند کلاهبرداری در تهران

انهدام باند کلاهبرداری در تهران
چهارشنبه 18 مرداد 1396 - 20:13

باند کلاهبرداری از جوانان جویای کار متلاشی شد.

العالم – ایران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: تعدادی از خانواده ها به پلیس آگاهی تهران شکایت کرده بودند مبنی بر اینکه افرادی با پوشش کاریابی برای جوانان در تهران، شیراز، عسلویه، خوزستان و اراک فرزندان آنان را در شرکت های بزرگ صنعتی و عمرانی استخدام می کردند.

سردار محمدیان افزود: کارآگاهان اداره 14 آگاهی با همکاری ماموران وزارت اطلاعات سر دسته این باند را شناسایی و روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه 3 نفر از اعضا اصلی را که فعالیت های هرمی را در قالب کاریابی فعالیت می کردند ، در تهران دستگیر کردند.

وی گفت: متعاقب آن 62 نفر از افرادی که به وسیله این افراد اغفال و از آنها مبالغی بین 10 تا 16 میلیون اخذ شده بود نیز در مخفیگاهشان شناسایی و بازداشت کردند .

سردار محمدیان افزود: سرشاخه های این شرکت هرمی در این مدت همه این افراد را در چند خانه محبوس و از ارتباط آنها با بیرون به منظور لو نرفتن فعالیت غیر قانونیشان ممانعت می کردند.

وی گفت: به خانواده هایی که فرزند دانشجو در شهرهای مختلف دارند توصیه می شود نسبت به آگهی های استخدامی در شرکت های دولتی که در آن مطالبه پول می شود به شدت مراقب و هوشیار باشند.

 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها