قتل هولناک زن ثروتمند در ویلای الهیه

قتل هولناک زن ثروتمند در ویلای الهیه
پنج‌شنبه 19 مرداد 1396 - 10:52

تیم جنایی پایتخت سرگرم تحقیق درباره ماجرای قتل هولناک زن سالخورده ثروتمندی است که درجریان جنایتی مرموز درخانه ویلایی‌اش به قتل رسید.

العالم ـ گوناگون

ساعت 5 بعد از ظهر سه‌شنبه 17 مرداد، مرد جوانی با اوراژانس و مأموران کلانتری 101 تجریش تماس گرفت و از حادثه‌ای تلخ برای صاحبخانه‌اش خبر داد.

به‌دنبال این تماس بلافاصله نیروهای امدادی و پلیس راهی محله الهیه درشمال تهران شده و همزمان با خاموش کردن آتش، جسد خونین پیرزن را یافتند.بدین‌ترتیب موضوع به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد و به دستور سجاد منافی آذر، تحقیقات تخصصی در این خصوص آغاز شد.

به گزارش روزنامه ایران، سرایدار جوان که موضوع را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات به کارآگاهان جنایی گفت: «مدتی است که در خانه ویلایی 700 متری بلقیس خانم سرایدارهستم. زمان حادثه همراه خانواده‌ام به میهمانی رفته بودیم که تلفن همراه دخترم به صدا درآمد. بلقیس خانم با صدایی بریده بریده و درحالی که به سختی نفس می‌کشید از ما کمک خواست.

او گفت: ساعت 13:30 دقیقه زنگ خانه به صدا درآمد و مرد ناشناسی که خود را مأمور آب معرفی کرد وارد خانه شد. اما لحظاتی بعد این مرد که صورتش را با نقاب پوشانده بود او را با پنکه هدف قرارداده است. ما هم بلافاصله راهی خانه شدیم. و...

در ادامه تحقیقات مشخص شد که مرد نقابدار سه اتاق را به آتش کشیده است اما آتش خیلی زود خاموش شده است. با توجه به اینکه خانه به هم ریخته بود احتمال سرقت مطرح شد اما نتیجه قطعی دراین باره به اعلام نظر فرزندان بلقیس موکول شده که در خارج از ایران زندگی می‌کنند.

ازسوی دیگر در ادامه تحقیقات و بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه ویلایی، مأموران تصاویر مرد نقابداری را به‌دست آوردند که با ساک سیاه رنگی وارد خانه شده و یک ساعت و نیم بعد هم ازآنجا خارج شده بود. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت و انگیزه قتل ادامه دارد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها