آمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویر

آمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویر
دوشنبه 23 مرداد 1396 - 16:28

لشکر 26 نیروهای مردمی عراق(الحشد الشعبی) امروز با انجام یک رزمایش گسترده آمادگی خود را برای مشارکت در عملیات آزاد سازی منطقه تلعفر از دست تروریست های داعش اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه العالم این رزمایش در منطقه الرزازه در کربلا با حضور واحدهای زرهی وسایر واحدهای این نیرو برگزار شد.

میثم الزیدی فرمانده لشکر26  الحشد الشعبیاعلام کرد که این رزمایش برای اعلام آمادگی حضور در عملیات تلعفر و تمرین بکارگیری سلاح ها و مهمات برگزار شد.

وی گفت که این لشکر با تشکیل سازمان جنگی منظم مراقب تمام تحرکات و فعالیت های دشمن است و با بهره گیری از سیستم های پیشرفته شهاب قادر به رهگیری و حمله به اهداف متعدد است.

تَلعَفَر شهری در استان نینوا در شمال غربی کشور عراق است. این شهر پس از شهرستان موصل پرجمعیت‌ترین شهر استان نینوا می‌باشد. این شهر از تابستان ۲۰۱۴ به تصرف تروریست های داعش درآمده است.

نیروهای عراقی که اخیرا شهر موصل را از دست تروریست های داعش آمده کرده اند، اکنون خود را برای حمله به مواضع داعش در تلعفر و آزاد کردن این شهر آماده می کنند. 

تصاویر بیشتر

آمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویرآمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویرآمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویرآمادگی الحشد الشعبی برای مشارکت در عملیات آزاد سازی تلعفر+تصاویر

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها