سردار پورجمشیدیان:

شرایط فراهم شود با تانک‌های ساخت نیروی زمینی سپاه در مسابقات جهانی شرکت می‌کنیم

شرایط فراهم شود با تانک‌های ساخت نیروی زمینی سپاه در مسابقات جهانی شرکت می‌کنیم
سه شنبه 24 مرداد 1396 - 11:49

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: اگر شرایط در مسابقات بین المللی سال‌های آتی فراهم شود نیروی زمینی سپاه با تانک‌ها و نفربرهای خود در مسابقات شرکت خواهند کرد.

العالم _ ایران

سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در حاشیه مراسم استقبال از تیم‌های اعزامی نیروی زمینی سپاه به مسابقات روسیه با اشاره به اینکه مسائل نظامی بسیار پیچیده و مستلزم توانمندی های مختلفی است، اظهار داشت: افرادی که در مسابقات بین المللی نظامی شرکت می‌کنند، باید از نظر روحی و جسمی در وضعیت مناسبی باشند. 

وی افزود: چند سالی است که به ابتکار روسیه مسابقاتی در رشته ها و رسته های مختلف برگزار می شود که ما افتخار داریم در بعضی از رسته ها برای دومین بار است که شرکت کردیم. 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه نیروی زمینی  سپاه درخشش فوق العاده ای در مسابقات داشتند، اظهار داشت: ما امسال موفق شدیم در رشته توپخانه در بین نیروهای مسلح کشورهای شرکت کننده، مقام سوم را کسب کنیم. همچنین در رشته های هوابرد رتبه چهارم و رشته نفربر زرهی رتبه سوم جهان را کسب کردیم. 

پورجمشیدیان با بیان اینکه  در رشته نفربر زرهی هم بین نیروهای مسلح کشورهای جهان عنوان قابل قبولی کسب کردیم، یادآور شد: تیم زرهی نیروی زمینی سپاه پاسداران در دومین تجربه حضورش عالی ظاهر شد و این افتخار بزرگی است. 

وی گفت: سال های آینده ما خبرهای بهتری از موفقیت های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و خاصه نیروی زمینی سپاه در مسابقات بین المللی خواهیم داشت. 

پورجمشیدیان تاکید کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط فرمانده نیروی زمینی سپاه و مسئولین ذیربط قطعا سال آینده با قدرت بیشتر در مراسم حضور خواهیم داشت و عناوین خوبی کسب خواهیم کرد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا در سال های آینده نیروی زمینی سپاه  تانک ها و نفربر های خود را به مسابقات جهانی اعزام خواهد کرد، گفت: اگر شرایط انتقال تانک ها و نفربرهای ایرانی به مسابقات جهانی فراهم شود، با تانک ها و نفربرهای ساخت داخل در مسابقات شرکت خواهیم کرد. 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها