پس از انتشار خبر سکته مغزی و انتقال به ایران ... نوری مالکی پیام داد

پس از انتشار خبر سکته مغزی و انتقال به ایران ... نوری مالکی پیام داد
جمعه 27 مرداد 1396 - 18:46

معاون رئیس جمهور عراق ضمن تکذیب خبر سکته مغزی اش، هدف از اشاعه و انتشار اخبار در این باره را هرج و مرج آفرینی دانست.

العام - عراق

به گزارش پایگاه سومریه نیوز عراق، نوری مالکی معاون رئیس جمهور عراق با تکذیب اخبار منتشر شده در برخی رسانه های مبنی بر سکته مغزی و انتقال او به ایران گفت: برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر کذبی با این مضمون که من سکته مغزی کرده ام و به دنبال آن به تهران منتقل شده ام مخابره کرده اند که به دنبال آن تماس های زیادی از سوی دوستان که از شنیدن این خبر متالم شده اند، دریافت کردیم.

وی خاطرنشان کرد: این خبر دشمنانی را که برای دیگران شر می خواهند، شاد کرد. من از کسانی که تماس گرفتند تشکر می کنم و خطاب به کسانی که این دروغ را منتشر کردند می گویم که این در راستای اخبار کذب و اقداماتی است که هر چه به انتخابات نزدیکتر می شویم، و هر چه در روند سیاسی و عرصه نظامی موفقیت بیشتری به دست می آید تشدید خواهد شد.

مالکی افزود: آنها (کسانی که این اخبار دروغ را منتشر می کنند) خیر عراق و برادری عراقی ها را نمی خواهند و به دنبال شر و پلیدی هستند. موج این دروغ به برخی پایگاه ها و شبکه های دوست نیز کشیده شد و من از شبکه های تلویزیونی می خواهم که دقت و هوشیاری بیشتری در انتشار اخبار به خرج دهند زیرا ما با دروغ پردازی روبرو هستیم.

وی از شهروندان عراقی خواست در پذیرش اخبار برخی منابع که خیرخواه عراق و فرزندان آن نیستند، مراقب باشند و هر خبری را باور کنند.

مالکی همچنین گفت: مردم خبر درست را از نادرست تشخیص می دهند. کسی از اخبار دروغ در امان نیست، حتی رزمندگان در جبهه های جنگ. هدف این اخبار بازگردانیدن عراق به مرحله ای است که اراده شر در آن حاکم باشد. هدف از این اخبار ایجاد هرج و مرج و شک و تردید میان هموطنان است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها