ورود نیروهای سعودی به عدن برای ماموریتهای ویژه+ویدئو

شنبه 28 مرداد 1396 - 06:08

خبرهای منتشر شده در ارتباط با ورود نیروهای سعودی به شهر عدن در جنوب یمن، بحث های گسترده ای در ارتباط با دلایل جایگزین شدن نیروهای عربستانی به جای اماراتی ها و ماموریت های سعودی ها به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از آناتولی نیروهای عربستان سعودی امنیت برخی اماکن مهم در شهر عدن یمن را بر عهده خواهند گرفت.

به گزارش منابع نظامی یمن، نیروهای سعودی روز گذشته با هدف تامین امنیت اماکن مختلف شهر عدن پایتخت موقت یمن وارد این شهر شدند.

بر اساس این گزارش یک منبع نظامی یمنی که خواست نامش فاش نشود گفت که تامین و برقراری امنیت اماکن مهم این شهر از جمله کاخ معاشیق، محل فعالیت عبدربه منصور هادی، رئیس جمهور مستعفی یمن و فرودگاه، بنادر «عدن» و «الزیت» از وظایف نیروهای عربستان سعودی است.

همچنین گفته شد که نیروهای یمنی که از جانب عبدربه منصور هادی برای آموزش نظامی در عربستان سعودی به سر می برند، پس از پایان دوره آموزش برای کمک به نیروهای عربستان سعودی به عدن خواهند رفت.

منبع نظامی یمنی همچنین با اشاره به سفر یک گروه انگلیسی از جمله تعدادی نظامی ان کشور از عدن  گفت که به نظر می رسد ماموریت گروه انگلیسی به ورود نظامیان سعودی  به عدن  مرتبط باشد. 

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها