تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر

تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر
يکشنبه 29 مرداد 1396 - 01:11

خبرنگار شبکه العالم در استان نینوا با ارسال تصاویری از استقرار یگان هایی از پلیس فدرال در اطراف شهر تلعفر در غرب موصل خبرداد.

العالم - عراق

براساس این گزارش، نیروهای مشترک عراق خود را برای آغاز عملیات آزادسازی شهر تلعفر از اشغال گروهک تروریستی داعش آماده می کنند. این نیروها با تکمیل عملیات لوجستیکی، در انتظار اعلام ساعت صفر به سر می برند.

گفتنی است، نیروهای الحشد الشعبی شهر تلعفر را از سمت جنوب و غرب محاصره کرده و یگان هایی از ارتش، پلیس فدرال و نیروهای مبارزه با تروریسم با ورود به محور شرقی، براساس نقشه هدف در مواضع خود مستقر شده اند.

شهر تلعفر به عنوان آخرین پایگاه گروهک تروریستی داعش در استان نینوا، از سال 2014 تاکنون در اشغال عناصر تروریستی قراردارد و نیروهای مشترک عراق تلاش می کنند که طی روزهای آینده این شهر را آزاد کنند.

221

 

تصاویر بیشتر

تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر تصاویر؛ استقرار پلیس فدرال در اطراف تلعفر

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها