اعلام تصمیم فراکسیون‌ها برای رای اعتماد در دقیقه ۹۰ ؟

اعلام تصمیم فراکسیون‌ها برای رای اعتماد در دقیقه ۹۰ ؟
يکشنبه 29 مرداد 1396 - 09:57

به نظر می‌رسد فراکسیون های مجلس اعلام تصمیم خود برای رای اعتماد به کابینه دوازدهم را به دقیقه ۹۰ موکول کردند.

العالم- ایران

فراکسیون های مجلس شورای اسلامی پس از معرفی وزرای کابینه دولت دوازدهم به مجلس رایزنی های خود را با وزرای پیشنهادی برای بررسی سوابق کاری و برنامه های آنها آغاز کردند و جلسات فشرده ای را با وزرا تشکیل دادند.

این جلسات تا صبح روز سه شنبه ادامه داشت، از سه شنبه هفته گذشته بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی مجلس آغاز شد و تاکنون نمایندگان در هشت جلسه کاری صلاحیت وزرای پیشنهادی را بررسی کردند.

امروز صبح مخالفان و موافقان وزرای پیشنهادی نیرو و ورزش و جوانان نیز دیدگاه های خود را بیان خواهند کرد و پس از آن وزرا به رای نمایندگان ملت گذاشته خواهند شد؛ اما هنوز از تصمیم نهایی فراکسیون ها خبری نیست.

علیرضا رحیمی عضو فراکسین امید مجلس گفت: حدود ساعت ۱۰ صبح در مورد وزرای پیشنهادی و نظر فراکسیون در صحن علنی تصمیم گیری خواهیم کرد.

اکبر رنجبرزاده عضو فراکسیون نمایندگان ولایی نیز اعلام کرد: حدود ساعت ۱۰ از صحن علنی مجلس فراکسیون ولایی تصمیم خود را برای رای نهایی به وزرا اعلام می کند.

به نظر می رسد فراکسیون های سیاسی مجلس اعلام تصمیم خود در مورد وزرای پیشنهادی را به دقیقه ۹۰ موکول کرده اند تا دست هیچ کدام رو نشود.

مهر

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها