اقدام مشکوکِ لیونل مسی و قوت گرفتن شایعات +عکس

اقدام مشکوکِ لیونل مسی و قوت گرفتن شایعات +عکس
دوشنبه 30 مرداد 1396 - 12:13

اقدام مشکوکِ "لیونل مسی" شایعات مطرح دربارۀ این ستارۀ آرژانتینیِ باشگاه بارسلونا را قوت بخشید.

العالم گوناگون

در حالی که شایعات دربارۀ احتمال پیوستن مسی به باشگاه انگلیسیِ منچستر سیتی، طرفداران بارسلونا را نگران کرده بود، مسی به جای زدودن این نگرانی، به جمع فالوران باشگاه منچستر سیتی در اینستاگرام پیوست.

این اتفاق پس از آن رخ داد که پپ گوآردیولا، مربی سابق مسی در تلاش است تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات، بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه منچستر سیتی بیفزاید و در این راستا، مدیر فنی این تیم، 220 میلیون لیره استرلینگ در اختیار او گذاشته است.

به نوشتۀ صفحۀ فرانسوی "ورزش یاهو" منچستر سیتی، حاضر است مبلغ جریمۀ فسخ قرارداد لیونل مسی را که بالغ بر 275 لیرۀ استرلینگ معادلِ 300 یورو است، بپردازد.

در این میان، شبکه "کانال بلس" نیز خبر داد که خلدون مبارک، رئیس باشگاه منچستر سیتی به بستن گران ترین قرارداد تاریخ فوتبال نزدیک شده است و روز جمعۀ آینده مراحل بستن این قرارداد را آغاز خواهد کرد.

از سوی دیگر، مسی هنوز قرارداد جدید خود را با باشگاه بارسلونا امضا نکرده و این در حالی است که این باشگاه، در روز 5 جولای گذشته، از دستیابی به توافق با مسی خبر داده بود. اگر مسی این قرارداد را امضا کند، تا سال 2021 در اختیار بارسلونا خواهد بود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها