مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو

پنج‌شنبه 2 شهريور 1396 - 04:06

شکارچیان داعش قبل از حمله به منطقه حویسیس در سوریه، بسیاری از مواضع راهبردی داعش در جنوب شرقی این منطقه را به کنترل درآوردند.

العالم ـ سوریه

از مهمترین مواضعی که به کنترل شکارچیان داعش درآمد، پایگاه مستحکم داعشی ها در منطقه ای با ارتفاع 863 متر است.

واقعیت آن است که پیش از آغاز حمله، سرکرده نظامی داعشی ها سوار بر موتورسیکلت منطقه را ترک کرد و عناصرش را تنها رها کرد و با وجود مقاومت شدید داعشی ها، شکارچیان توانستند این پایگاه مستحکم را بدون هیچ خسارتی تحت سیطره در آورند.

مرکز فرماندهی بسیار مستحکمی در داخل کوه کشف شد که دارای ورودی بزرگ و دو اتاق و دو سیستم تهویه اولیه بود.

داعشی ها در آنجا پنهان می شدند تا از بمباران توپخانه ای و موشکی در امان باشند. در آنجا غذا می پختند و یک کتابخانه بزرگ هم در آنجا وجود داشت که حاوی کتب تکفیری و تعالیم وهابیت بوده و اغلب در کویت چاپ شده است.

همچنین در این مقر، مقادیر زیادی مواد مخدر کشف شد. از نحوه ساخت این سنگر اینگونه به نظر می رسد که توسط کارشناسان خبره ساخته شده و تصور می شده که در این قلعه تروریستها وادار به شکست و فرار نمی شوند... اما هیچ یک از پایگاه های مستحکم داعش نمی تواند تروریستها را در مقابل "شکارچیان داعش" محافظت کند.

210

تصاویر بیشتر

 مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو مستحکمترین پایگاه داعش در کنترل شکارچیان داعش + ویدیو
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها