افشاگری بزرگ علیه مسوولان استقلال / کلاهی که سرآبی پوش ها رفت

 افشاگری بزرگ علیه مسوولان استقلال / کلاهی که سرآبی پوش ها رفت
دوشنبه 6 شهريور 1396 - 20:19

پیشکسوت استقلال ادعا می‌کند در این باشگاه تخلفاتی اتفاق افتاده که برای اثبات آنها سند و مدرک در اختیار دارد.

العالم - ایران - ورزشی

پرویز برومند افشاگری بزرگی علیه مسوولان استقلال مطرح کرده است.او گفت متاسفانه در استقلال شاهد اتفاقات بدی هستیم و کسی حواسش به این مسائل نیست. در چند نوبت امضا و مهر رضا افتخاری توسط افراد مختلف جعل شده و با بازیکنانی به صورت غیر قانونی قرارداد بسته شده است.

وی افزود: یکی از مدارک اثبات حرف من این است که فصل گذشته آقای افتخاری در زمانی که همراه با تیم ملی فوتسال به کلمبیا سفر کرده بود و در ایران حضور نداشت، در همان تاریخ با بازیکنی قرارداد بسته شد که مهر باشگاه و امضای افتخاری به تاریخ روز پای آن بود.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه اگر به کمیته اخلاق احضار شود چگونه حرف‌هایش را اثبات می‌کند گفت: برای تمام حرف‌هایم مدرک دارم و می‌توانم هر کجا که بخواهند آنها را ارائه دهم و از دعوت به هیچ جا واهمه‌ای ندارم. من بخشی از این مسیر را همراه عادل فردوسی‌پور رفتم و مدارک را در اختیارش گذاشتم ولی نمی‌دانم چرا دیگر آن را پیگیری نکرد و موضوع را رها کرد.

برومند در ادامه گفت: افتخاری خودش این مسائل را می‌داند ولی مشخص نیست چرا جرات اینکه بخواهد آن را عنوان کند، ندارد. وقتی چند بار این اتفاق افتاده ولی او صدایش در نمی‌آید چه معنی‌ای می‌دهد؟

دروازه‌بان سابق استقلال این ادعا را در حالی مطرح می‌کند که مدعی است برای تمام آن مدرک دارد و البته حرف‌های دیگر نیز برای گفتن دارد که به وقتش آن را اعلام خواهد کرد.

خبر ورزشی

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

آخرین مطالب

پربیننده ترین خبرها