رئیس سازمان بسیج: مراکز نظامی ناموس نیروهای مسلح هستند

رئیس سازمان بسیج: مراکز نظامی ناموس نیروهای مسلح هستند
يکشنبه 12 شهريور 1396 - 12:57

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به درخواست مقامات آمریکایی برای بازدیداز مراکز نظامی ایران در راستای اجرای برجام با تاکید بر این که مراکز نظامی ناموس نیروهای مسلح هستند،اظهار کرد: آنها خود بهتر از هر کسی می‌دانند که موضوع بازدید از مراکز نظامی منتفی است.

العالم- ایران/ سیاسی 

سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه همایش ملی باشگاه خبرنگاران بسیج در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره‌ی درخواست مقامات امریکایی  برای  بازدید از مراکز نظامی ایران در راستای راستی آزمایی اجرای برجام اظهار کرد:  بازرسی از مراکز نظامی تابع قواعدی است  و جزء خطوط ممنوعی نظام محسوب می‌شود و همه مسئولان نیز این موضوع را مکررا اعلام کرده اند.

 

وی گفت: باورم این است که خود آنها نیز می‌دانند طرح این موضوع تعارفی بیش نیست  و منتفی است؛ چرا که مراکز نظامی ناموس نیروهای مسلح محسوب می‌شود.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که استکبار به هیچ چیز کمتر از اضمحلال انقلاب اسلامی راضی نیست، خاطر نشان کرد: موضوعاتی نظیر بازدید از مراکز نظامی بهانه‌هایی  هستند که هر چند وقت یک بار از سوی استکبار جهانی مطرح می‌شود.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها