معاون دادستان مشهد خبر داد

نجات پسر 8 ساله از چنگ آدم‌ربایان در مشهد

نجات پسر 8 ساله از چنگ آدم‌ربایان در مشهد
پنج‌شنبه 16 شهريور 1396 - 11:23

معاون دادستان مشهد گفت: کودک هشت‌ساله‌ای که دو روز پیش در مشهد ربوده شده بود، امروز پس از عملیاتی 48 ساعته از چنگ آدم‌ربایان نجات یافت.

العالم - ایران / اجتماعی

سید جواد حسینی اظهار کرد: غروب دوشنبه گذشته با اعلام یک مورد کودک‌ربایی در یکی از مناطق حاشیه‌ای مشهد، دستورات تخصصی برای پیگیری این پرونده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی صادر شد.

وی افزود: کارآگاهان با ورود به این پرونده، تحقیقات خود را برای یافتن این کودک هشت‌ساله که تبعه افغانستان بود آغاز کردند، فردای همان روز تلفنی از سوی آدم‌ربایان انجام شد که تقاضای دریافت 200 میلیون تومان پول داشتند تا کودک را سالم تحویل دهند.

معاون دادستان مشهد ادامه داد: بررسی‌ها نشان داد این تماس آدم‌ربایان از یک تلفن همگانی در قاسم‌آباد انجام شده بود و آنها ردی از خود برجا نگذاشته‌اند.

وی در جرایم خاص و خشن تصریح کرد: خانواده کودک ربوده شده با آموزش‌هایی که کارآگاهان به آن‌ها دادند در تماس‌های بعدی با آدم‌ربایان وارد معامله شدند و در نهایت این افراد حاضر شدند در ازای دریافت 30میلیون تومان کودک را تحویل دهند.

حسینی گفت:  پلیس پس از این تنظیم قرار خیلی زود توانست نقشه آدم‌ربایان را خنثی کنند سه نفر از آدم‌‌ربایان که شامل یک زوج جوان و خواهر این خانم جوان بودند، در قاسم‌آباد سوار بر یک خودروی پی‌کی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: با اعتراف این افراد که با خانواده کودک نسبت فامیلی دارند و تبعه خارجی هستند، این پسر خردسال صحیح و سالم در مخفیگاه آنان در شهرک قدس پیدا و تحویل خانواده‌اش شد.

معاون دادستان مشهد در جرایم خاص و خشن با اشاره به اینکه این افراد هیچ صدمه‌ای به این کودک نزده بودند، خاطرنشان کرد: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع : فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها