هشدار بارش باران و وزش باد در 5 استان

هشدار بارش باران و وزش باد در 5 استان
سه شنبه 21 شهريور 1396 - 07:42

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وجود جریانات خنک شمالی در نوار شمالی کشور گفت: طی ۲۴ ساعت آینده پنج استان کشور با بارش باران و وزش باد موقتی مواجه می‌شوند.

العالم - ایران / اجتماعی

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: جریانات خنک شمالی که از روز جمعه وارد کشور شده همچنان به فعالیت در نوار شمالی و سایر نقاط کشور ادامه می‌دهد.
وی ادامه داد: امروز استانهای حاشیه دریای خزر به‌ویژه گیلان و مازندران با افزایش ابر، کاهش دما، وزش باد موقتی و بارش باران مواجه می‌شوند.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد:‌ بارشها و وزش باد موقتی در روز سه‌شنبه نیز استانهای گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی را در برمی‌گیرد.
به گفته وظیفه، از عصر روز سه‌شنبه بارشها در استان مازندران کاهش می‌یابد و رگبار باران فقط در خراسان شمالی و خراسان رضوی رخ می‌دهد.
وی ادامه داد: روز چهارشنبه استانهای واقع در شرق و جنوب شرق کشور هم با افزایش ابر و وزش باد مواجه می‌شوند.
به گزارش تسنیم، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: طی سه روز آینده وزش باد شدید به‌ویژه در اوایل صبح همراه با گرد و خاک در منطقه زابل پیش‌بینی می‌شود.
وظیفه، شهرکرد با هفت درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با 45 درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به 35 درجه بالای صفر رسید که روند کاهش یک درجه‌ای آن در 24 ساعت آینده رخ می‌دهد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها