احتمال اقامت دائم ملک سلمان در طنجه مراکش

 احتمال اقامت دائم ملک سلمان در طنجه مراکش
پنج‌شنبه 23 شهريور 1396 - 16:38

به نقل از القدس العربی، در حالی که تنها ۳ هفته از بازگشت ملک سلمان از شهر طنجه مراکش می گذرد، رسانه های مراکش از احتمال بازگشت پادشاه عربستان به این شهر و اقامت دائمی وی در مراکش خبر می دهند.

العالم - عربستان سعودی

پایگاه مراکشی «طنجه۲۴» در این خصوص اعلام کرد: منابع ویژه از محل اقامتی پادشاه سعودی در طنجه به پایگاه «طنجه۲۴» خبر دادند نظارت های شدیدی در محافل کادر ناظر بر امور اقامتی پادشاه عربستان از چند روز پیش و در پی احتمال بازگشت ملک سلمان به محل اقامتی خود آغاز شده است.

این پایگاه مراکشی در ادامه نوشت: منابع آگاه گفته اند آنچه احتمال بازگشت ملک سلمان به طنجه را تقویت می کند، بهبود وضعیت سلامتی او در دوره اقامت وی بود که یک ماه به طول انجامید و این مسأله سبب شد نزدیکان پادشاه عربستان به او نصیحت کنند زمان بیشتری را در مراکش بگذراند و یا بطور دائم در این کشور مستقر شود.

همچنین بسیاری از ناظران بر این باورند که بازگشت ملک سلمان از طنجه به کشورش برای مرتب ساختن امور داخلی خاندان حاکم در عربستان بوده و وی بزودی به مراکش بازخواهد گشت.

گفتنی است این اخبار در حالی منتشر می شود که گزارش ها از امکان کناره گیری پادشاه عربستان به نفع محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی از قدرت حکایت دارد.

شایان ذکر است ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی در سفر خود به مراکش در منطقه تفرجگاهی «کاپ اسپارتل» که یک منطقه گردشگری در حومه غربی شهر طنجه به حساب می آید، ساکن شده بود. این منطقه دارای مناطق ساحلی و جنگلی است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها