جزئیات دوئل مسلحانه دو خانواده در فارس!

جزئیات دوئل مسلحانه دو خانواده در فارس!
شنبه 25 شهريور 1396 - 09:16

جزئیات تازه ای از درگیری مسلحانه دو همسایه در حاجی آباد زرین دشت فاش شد.

العالم _ ایران / اجتماعی

 چند روز قبل بود که تعدادی با شنیدن شلیک های متعدد در یکي از خیابانهای این شهر بیرون دویدند. آنان افراد مسلحی را مشاهده کردند که بعد از شلیک های متعدد گلوله متواری شدند.

در همین حال پلیس که با تماس یکی از افراد حاضر در محل در جریان ماجرا قرار گرفته بود خود را به منطقه رساند اما افراد مسلح بعد از مجروح کردن دو مرد و قتل یک نفر متواری شده بودند.

پلیس با توجه به اهمیت ماجرا به سرعت منطقه را به محاصره خود در آورده و تجسس برای دستگیری افراد مسلح را در دستور کار خود قرار داد. در چنین شرایطی بود که پلیس به بررسی آثار و نشانه‌های باقی مانده در محل حادثه پرداخت و توانست اطلاعاتی از رد افراد مسلح به دست بیاورد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده افراد مسلح تحت تعقیب قرار گرفتند.

با انتقال دو مرد مجروح به بیمارستانی در زرین دشت اقدامات تیم‌های پزشکی برای درمان آنها آغاز و جسد قربانی این حادثه نيز به پزشکی قانونی منتقل شد.

در ادامه تجسس‌های پلیس برای شناسایی و دستگیری مهاجمان مسلح آغاز شد تا اینکه با انجام اقدامات گسترده ماموران توانستند دو نفر به نام های (م _ش ) و (ع _ش) که اسلحه سوزنی در دست داشتند را دستگیر کنند. با دستگیری این دو نفر مسیر تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد.

در تحقیقات پیرامون این موضوع مشخص شد که طرفین این دوئل مسلحانه همسایه بوده و از مدت ها قبل بر سر یک قطعه زمین که مابینشان بوده با هم اختلاف داشته و هر کدام مدعی بودند که زمین متعلق به آنهاست.

با افشای راز جنایت ماموران به تحقیق از این دو پرداخته و پی بردند که سرنخ های به دست آمده صحت دارد و آنها با هم بر سر یک تکه زمین که بین منزلشان بوده با هم درگیر شده ، دست به اسلحه برده و شروع به تیراندازی کرده اند. در حال حاضر وضعیت دو مصدوم این درگیری مسلحانه مساعد گزارش شده و تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه دارد.

تابناک

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها