پاسخ بیمارستان بانک ملی ایران به یک ادعا

پاسخ بیمارستان بانک ملی ایران به یک ادعا
يکشنبه 26 شهريور 1396 - 09:46

بيمارستان بانك ملي ایران با افتخار اعلام مي كند كه با اقدامات صورت گرفته در ماه آينده، در پيشگيري و درمان بيماران قلبي سهيم خواهد بود.

العالم- ایران/ اجتماعی 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این توضیحات آمده است: با عنايت به مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و معاونت درمان شهيد بهشتي، بيمارستان بانك ملي ایران در فضایی بالغ بر یک هزار متر مربع، درطبقه دوم و در مجاورت اتاق های عمل ، اقدام به ساخت بخش های آنژیوگرافی ،پست کت(post cath)و  بخش آی سی یوی قلب باز(Icu oh) کرده است. ساخت این فضاها در محیطی کاملا ایزوله  صورت گرفته و هیچ منافاتی با فعالیت اتاق های عمل ندارد .

بررسی های کارشناسان بانک ملی ایران نشان داد که مطابق با استاندار های بیمارستان ایمن و طرح تاييدي وزارت بهداشت، فضای مشترک بین راهروی ورودی اتاق های عمل و آنژیوگرافی، نیاز به اصلاح دارد، بنابراین ، برنامه ریزی کاملی بر اساس زمانبندی دقیقی صورت گرفت و با وجود تداخل تاسیسات بیمارستان در خارج از ساعت کاری اتاق عمل، نسبت به تخریب،جمع آوری نخاله ها و بازسازی فضا در کمتر از ۱۲ ساعت، اقدامات لازم به عمل آمد.

بيمارستان بانك ملي ایران با افتخار اعلام مي كند كه با اقدامات صورت گرفته در ماه آينده، در پيشگيري و درمان بيماران قلبي سهيم خواهد بود و از خداوند منان سپاسگزار است كه مي تواند قدمي هر چند كوچك براي هموطنان عزيز كشور و خانواده بزرگ این بانک بردارد.

انتخاب

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها