گروه اطلاعاتی عراقی از بمباران مواضع داعش در المیادین سوریه خبر داد

گروه اطلاعاتی عراقی از بمباران مواضع داعش در المیادین سوریه خبر داد
يکشنبه 26 شهريور 1396 - 20:47

گروه اطلاعاتی "الصقور" عراق از هدف قرار دادن 6 پایگاه داعشی ها در منطقه المیادین سوریه و نیز کشته شدن 20 تن از عناصر داعش از جمله "کارشناس بمبگذاری" در حمله هوایی به شهر القائم در غرب الانبار خبر داد.

العالم ـ عراق

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این گروه امروز یکشنبه در بیانیه ای تاکید کرد که نیروی هوایی عراق مخفیگاه ها و تجمعات داعش در مناطق عنه و القائم را هدف حملات سهمگین خود قرار داد. در این حملات 3 موضع داعشی ها در عنه در محله الشیشان هدف قرار گرفت که به کشته و زخمی شدن دهها تروریست و انفجار یک خودروی زرهی و نیز کشته شدن یکی از سرکردگان داعش انجامید. 

پایگاه السومريه نيوز به نقل از گروه اطلاعاتی الصقور افزود: حملات مزبور همچنین به تخریب انبار ذخایر و مهمات و دو خودروی زرهی در محله الرساله در القائم انجامید که بر اثر آن 20 داعشی از جمله کارشناس بمبگذاری کشته شدند. هدف قرار دادن پایگاه موسوم به پایگاه نیروهای امنیتی در شهر القائم در الکرابله به کشته شدن 12 تروریست داعشی و زخمی شدن شماری دیگر از جمله دو سرکرده انجامید. 

در بیانیه این گروه اطلاعاتی عراقی آمده است که با هماهنگی با کمیته هماهنگی چهارجانبه، 6 پایگاه عناصر داعش در منطقه المیادین سوریه را هدف قرار داده است که به انفجار 3 خودروی زرهی و انبار ذخیره و مهمات و کمربندهای انفجاری و بمبها و نیز کشته و زخمی شدن دهها تن از تروریستهای جنایتکار داعشی انجامید.

حیدرالعبادی نخست وزیر عراق در 24 فوریه 2017 اعلام کرد که به نیروی هوایی دستور داد تا مواضع داعش در داخل سوریه را هدف قرار دهند و خواستار همکاری کشورهای منطقه برای نابودی داعش شد.

210

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها