تشریح آخرین بررسی‌ها از حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی

تشریح آخرین بررسی‌ها از حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی
چهارشنبه 29 شهريور 1396 - 11:46

رئیس کمیته بررسی کننده حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی گفت: در حال حاضر منتظر ارائه گزارش نهادهای ذیربط در این زمینه هستیم تا نتیجه را به کمیسیون آموزش هم اعلام کنیم.

العالم-ایران/اجتماعی

داوود محمدی درباره‌ی آخرین وضعیت بررسی حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی اظهار داشت:‌ در حال حاضر منتظر گزارش و جواب نهادهایی مانند آموزش و پرورش، راهنمایی و رانندگی و وزارت راه هستیم.

وی افزود: از این نهادها درخواست شده که در خصوص این اتفاق گزارش خود را ارائه دهند. البته در جلساتی هم که برگزار شد سوالات و ابهامات خود را مطرح کردیم تا در این زمینه بررسی کرده و گزارش لازم را به کمیته بررسی کننده ارائه دهند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: متاسفانه گله‌مند هستیم زیرا تا این لحظه علی‌رغم پیگیری‌های صورت گرفته و مکاتبات انجام شده گزارشی را دریافت نکردیم و برخی از نهادها اعلام کردند که نیاز به بررسی‌های بیشتری دارند امیدواریم تا چند روز آینده این گزارش‌ها به کمیته‌ مربوطه اعلام شود تا بتوانیم ارزیابی انجام دهیم و نتیجه در کمیسیون آموزش  مطرح شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار داشت:‌ البته بنا داریم با توجه به نظر هیئت رئیسه مجلس در صورت لزوم گزارش نهایی را در صحن علنی مجلس هم مطرح کنیم.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها