سرمربی الهلال ساز جدایی کوک کرد

سرمربی الهلال ساز جدایی کوک کرد
يکشنبه 9 مهر 1396 - 17:53

هواداران تیم الهلال عربستان با هو کردن رامون دیاز باعث عصبانیت این سرمربی آرژانتینی و تصمیم ناگهانی او برای خروج از این تیم شدند.

العالم - ایران / ورزشی

تسنیم -- رامون دیاز در نیمه‌دوم بازی شب گذشته (شنبه) هفته پنجم لیگ عربستان برابر القادسیه به خاطر تغییرات زیاد در ترکیب الهلال از سوی هواداران این مورد اعتراض قرار گرفت و هو شد. همین اتفاق کافی بود تا سرمربی آرژانتینی تیم الهلال در نشست خبری پس از بازی حرف از خداحافظی بزند.

رامون دیاز پس از پایان بازی با القادسیه که با پیروزی 2 بر یک الهلال پایان یافت گفت: من تیم الهلال را پس از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ترک خواهم کرد و نمی‌خواهم صحبتی درباره بازی (با القادسیه) داشته باشم.

نواف، رئیس باشگاه الهلال عربستان نیز که اوضاع را چندان مناسب نمی‌دید خطاب به هواداران گفت: رامون دیاز به هواداران تیم الهلال احترام می‌گذارد و انتظار دارد که آنها نیز برای کارش و تغییراتی که در ترکیب تیمش ایجاد می‌کند، احترام قائل شوند.

تیم الهلال 25 مهر ماه در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط، پایتخت عمان میهمان تیم پرسپولیس ایران است. بازی رفت این 2 تیم با نتیجه 4 بر صفر به سود الهلال پایان یافته بود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها