بارندگی شدید مدارس رامسر را تعطیل کرد

بارندگی شدید مدارس رامسر را تعطیل کرد
چهارشنبه 12 مهر 1396 - 09:23

آموزش وپرورش مازندران مدارس شهرستان رامسر را روز چهارشنبه به دلیل بارش شدید باران ، آب گرفتگی معابر و مشکل ایجاد شده برای تردد شهروندان تعطیل کرد.

العالم ـ ایران ـ اجتماعی

روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش مازندران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که تمام مدارس شهرستان رامسر امروز در هر 2 نوبت صبح و عصر تعطیل است.
در این اطلاعیه آمده است که این تصمیم با هماهنگی مدیریت آموزش وپرورش رامسر و فرمانداری شهرستان اتخاذ شده و تمام مدارس شهری و روستایی را شامل می شود.
موج جدید بارندگی در مازندران از یکشنبه شب آغاز شد و از عصر روز گذشته در مناطق غربی مازندران شدت گرفت.
هواشناسی مازندران عصر سه شنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به شدت گرفتن بارندگی در استان طی چهارشنبه و پنجشنبه و همچنین احتمال آب گرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هشدار داد.
هواشناسی مازندران همچنین اعلام کرد که با توجه به کاهش محسوس دما در این مدت ، احتمالا بارش در ارتفاعات و مناطق کوهستانی به صورت برف خواهد بود.
بر اساس این پیش بینی ، بارندگی طی امروز در مناطق غربی و مرکزی مازندران از شدت بیشتری نسبت به شرق استان برخوردار است ولی از روز پنجشنبه تمام مناطق استان شاهد بارندگی شدید خواهد بود.
گزارش هواشناسی مازندران حاکیست که از صبح دوشنبه تا صبح سه شنبه این هفته در مدت 24 ساعت در رامسر 68 میلی متر باران بارید. رامسر در تمام فصول سال بیشترین میزان بارندگی مازندران را به خود اختصاص می دهد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها