اعتراض عجیب پرسپولیسی ها به تیم ملی!

اعتراض عجیب پرسپولیسی ها به تیم ملی!
چهارشنبه 19 مهر 1396 - 11:24

ارگان خبری باشگاه پرسپولیس بار دیگر به اعتراض از برنامه ریزی سازمان لیگ و تیم ملی پرداخت.

العالم _ ایران / ورزشی

سرخپوشان تهرانی صبح امروز، یک جلسه تمرینی را پشت سر می گذارند و عصر باید راهی اهواز شوند تا فردا (پنجشنبه) به دیدار استقلال خوزستان بروند. 

با این حال، ارگان خبری باشگاه پرسپولیس در ذیل خبری مربوط به حضور مدیریت این باشگاه در محل تمرینات سرخپوشان، نوشت: «تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز برای بازی با استقلال خوزستان راهی اهواز می‌شود که به فاصله 48 ساعت پس از بازی تیم ملی کشورمان در لیگ برتر به میدان خواهد رفت. بازی ملی دوستانه برابر روسیه بازی در قاره دیگر به حساب می‌آید اما با توجه به برگزاری بازی با الهلال در روز سه‌شنبه، امکان ایجاد فاصله بیشتر با توجه به اصرار بر برگزاری این مسابقه امکان‌پذیر نبود و پرسپولیس باید بازی‌های خود را در فواصل نامناسب انجام بدهد و این موارد شرایط خاصی را برای تیم و کادر فنی به وجود آورده است.» 

اعتراض پرسپولیسی ها نسبت به برنامه ریزی سازمان لیگ و تیم ملی است اما در حالی این اعتراض ها را می شنویم که پرسپولیسی ها از حدود 20 روز قبل، همه چیز در مورد این اردو و برنامه های خود را می دانستند و موضوع عجیب و غیرعادی در این میان وجود نداشت. حالا و به فاصله یک روز تا شروع دوباره لیگ، صدای اعتراض سرخپوشان به گوش می رسد.

خبرورزشی

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها