اعتراف مسی پس از صعود به جام جهانی

اعتراف مسی پس از صعود به جام جهانی
چهارشنبه 19 مهر 1396 - 11:43

مهاجم آرژانتینی پس از صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درباره ترسش از صعود نکردن به جام جهانی سخن گفت.

العالم-آمریکا

به گزارش آس، آرژانتین بامداد امروز (چهارشنبه) با سه گل اکوادور را مغلوب کرد و به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کرد. لیونل مسی مرد اول این بازی بود. او توانست با هت‌تریک در این بازی یک شب به یاد ماندنی را برای هواداران آرژانتین رقم بزند.

ستاره آلبی سلسته پس از این بازی گفت: به هدف‌مان یعنی رسیدن به جام جهانی دست یافتیم. در شرایط سختی این اتفاق افتاد چون در ارتفاع زیادی بازی کردیم و خیلی زود دروازه‌مان باز شد. خوشبختانه خیلی زود توانستیم بازی را مساوی کنیم و به بازی برگردیم. اکنون پس از این که صعودمان قطعی شده است باید به آینده نگاه کنیم.

مسی در ادامه اظهار کرد: به خاطر نتایجی که کسب کرده بودیم، رابطه خوبی با مردم و رسانه‌ها نداشتیم اما از این مرحله گذر کردیم. این موضوع باعث شد بازیکنان به هم نزدیک‌تر شوند و اکنون باید همه با هم اتحاد داشته باشیم تا نتیجه خوبی در جام جهانی کسب کنیم.

مهاجم بارسلونا افزود: امیدوارم بتوانیم قهرمان جام جهانی شویم چون اتفاقاتی که در جام جهانی برزیل و کوپا آمه‌ریکا افتاد ناعادلانه بود. (آرژانتین در فینال ۲۰۱۴ مغلوب آلمان شد و دو فینال کوپا آمه‌ریکا را به شیلی واگذار کرد.)

درست است که برای صعود به جام جهانی به سختی افتادیم اما باید از این لحظات لذت ببریم. این موضوع باعث می‌شود قدرتمندتر به کار خود ادامه دهیم. اگر به جام جهانی صعود نمی‌کردیم مردم آرژانتین به شدت ناراحت می‌شدند. با وجود این که شرایط گروه خیلی پیچیده شده بود ما شایسته حضور در این رقابت‌ها بودیم.

مسی در پایان اعتراف کرد و گفت: ترس صعود نکردن به جام جهانی را داشتم به همین خاطر همه با هم تمام تلاش خود را کردیم تا این اتفاق نیفتد. زمانی که اکوادور دروازه ما را در دقیقه یک بازی باز کرد دوست داشتم بمیرم. در سرم افکار زیادی می‌پیچید چون ما باید پیش از آخرین بازی‌مان در مرحله مقدماتی صعودمان را قطعی می‌کردیم اما این اتفاق نیفتاد و به همین خاطر در بازی آخر ناچار شدیم که تنها به صعود فکر کنیم. آرژانتین تیم بسیار بزرگی است و مردمش نمی‌توانند نبودش را در جام جهانی تحمل کنند. اکنون باید یک گروه قوی را برای جام جهانی سازماندهی کنیم.

لیونل مسی دوباره در کنار هم‌تیمی‌هایش پس از یک سال با رسانه‌ها صحبت کرد. پارسال پس از متهم شدن اسکیل لاوتزی به مصرف ماری‌جوانا، مسی بعد از پیروزی پر گل برابر کلمبیا، در مقابل رسانه‌ها ظاهر شد و اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان به خاطر این موضوع با مطبوعات صحبت نخواهند کرد.

ایسنا

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها