نوبخت: بنا داریم بودجه‌ها را از این پس به صورت استانی توزیع کنیم/ خروج آمریکا از برجام مشکلی را در بودجه‌ریزی ما ایجاد نخواهد کرد

نوبخت: بنا داریم بودجه‌ها را از این پس به صورت استانی توزیع کنیم/ خروج آمریکا از برجام مشکلی را در بودجه‌ریزی ما ایجاد نخواهد کرد
يکشنبه 30 مهر 1396 - 11:18

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس سازمان بودجه کشور عنوان کرد که بنا داریم بودجه‌ها را به جای اینکه در اختیار وزارتخانه‌ها قرار دهیم آن را به صورت استانی تقسیم کنیم و آن را در اختیار شوراهای برنامه‌ریزی استان‌ها قرار دهیم.

العالم - ایران / سیاسی

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس، گفت: در جلسه امروز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان بودجه گزارشی را در مورد بودجه سال 97 و اشکالاتی که در نظام بودجه‌ریزی وجود دارد، ارائه کرد.

وی افزود: نوبخت در این جلسه درباره مشکلاتی که ممکن است در بحث بودجه ریزی پیش بیاید همچون کاهش قیمت نفت،‌محدودیت‌ منابع و مشکلات موجود توضیحاتی را ارائه داد. 

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رئیس سازمان بودجه گفت که در مورد برجام اگر آمریکایی‌ها از آن خارج شوند ما نسخه متناسبی را خواهیم داشت که مشکلی در بودجه‌ریزی کشور اتفاق نیفتد و خروج آمریکا از برجام ما را غافلگیر نخواهد کرد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: نوبخت همچنین عنوان کرد که ما در نظر داریم تا از این پس بودجه‌ها را به صورت استانی تقسیم کنیم و به جای اینکه اعتبارات را در اختیار وزارتخانه‌ها قرار دهیم آن را مستقیم در اختیار شوراهای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌ها بگذاریم تا خودشان اعتبارات را توزیع کنند.

وی در پایان گفت: همچنین در این جلسه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز عنوان کرد ما در حوزه عمرانی باید جدی‌تر وارد عمل شویم و نگاه‌های سلیقه‌ای را کنار بگذاریم و جامعه‌نگر باشیم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها