رد پای یک صهیونیست در انتقال نیمار به پاری‌سن‌ژرمن

رد پای یک صهیونیست در انتقال نیمار به پاری‌سن‌ژرمن
سه شنبه 2 آبان 1396 - 18:33

یک دلال اسرائیلی نقش اصلی را در انتقال مهاجم برزیلی از بارسلونا به پاری سن ژرمن داشت.

العالم _ اروپا

امضای قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن رکورد تاریخ نقل و انتقالات را در این تابستان شکست. باشگاه فرانسوی برای ممکن شدن این جابه‌جایی ۲۲۲ میلیون به باشگاه بارسلونا داد.

انتقالی که سر و صدای زیادی به پا کرد و انتقاد بسیاری از اهالی فوتبال اروپا را برانگیخت که باشگاه پاریسی را به رعایت نکردن فیرپلی مالی متهم کردند. با این حال پس از چند ماه مشخص شد که چه کسی نقش اصلی را در رخ دادن این اتفاق داشته است.

به نوشته روزنامه اکیپ فرانسه، پینی زهاوی تمام تلاش خود را کرد تا نیمار به پاری سن ژرمن بپیوندد. این دلال صهیونیست نقش اصلی را در جلسات میان نزدیکان نیمار و باشگاه فرانسوی داشت. زهاوی که سال‌ها است در لندن زندگی می‌کند توانست پدر مهاجم  برزیلی را برای این جا به جایی راضی کرد. موفقیت این شخص باعث شد که در چهارم آگوست مراسم معارفه نیمار در پارک دو پرنس برگزار شود و جایگاهش در این باشگاه بهتر شود.

ایجنت ۷۴ ساله توانست از این طریق ۱۲ میلیون یورو به دست آورد و  به یکی از اصلی‌ترین ارکان انتقال‌های باشگاه فرانسوی تبدیل شود. زهاوی اکنون در لندن و پاریس زندگی می‌کند و نقل و انتقالات دو باشگاه بزرگ و مولتی میلیاردر چلسی و پاری سن ژرمن را تحت نظر دارد.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها