رودست برانکو به شفر/ مرد کروات ترکیب تیمش را تغییر داد

رودست برانکو به شفر/ مرد کروات ترکیب تیمش را تغییر داد
چهارشنبه 3 آبان 1396 - 16:53

سرمربی پرسپولیس تصیمم گرفت در تمرین آخر تیمش یک تغییر بزرگ در ترکیب تیمش ایجاد کند.

العالم _ ایران / ورزشی

برانکو ایوانکوویچ بعد از اینکه امروز خیلی از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها ترکیب تیمش برای دربی را لو دادند تصمیم گرفت در تمرین آخر تیمش یک تغییر اساسی در ارنج مدنظر خود ایجاد کند تا از این طریق رسانه‌ها و مهمتر از آن شفر را سردرگم کند.

برانکو در تمرین آخر تیمش قبل از دربی؛ محسن ربیع‌خواه را از ترکیب بیرون آورد و محسن مسلمان را جایگزین او کرد تا همه بازیکنان از این تصمیم او متعجب شوند.

کمتر بازیکنی فکر می‌کرد که برانکو ربیع‌خواه بازیکن مورد علاقه خود را از بین نفرات اصلی کنار گذاشته و مسلمان را جایگزین او کند اما این اتفاق در تمرین آخر رخ داد. تغییری که برداشت‌های مختلفی از آن می‌شود کرد.

اول اینکه شاید برانکو قصد دارد مربیان استقلال را برای حدس زدن ترکیب تیمش دچار سردرگمی کند و مورد دیگر اینکه شاید برانکو به دنبال این است بازی را تهاجمی آغاز کرده و بعد از رسیدن به گل ربیع‌خواه را به میدان فرستاده و مرکز میدان را مال خود کند.

در هر صورت برانکو با این تغییر بزرگ در تمرین آخر تیمش کاری کرد که مربیان استقلال نتوانند ترکیب و حتی سیستم مدنظرش برای دربی را حدس بزنند. او اگر در پست دیگری تغییر ایجاد می‌کرد چندان مهم نبود اما آمدن مسلمان جای ربیع‌خواه کل سیستم پرسپولیس را برای دربی تغییر می‌دهد.

برای اینکه ترکیب نهایی پرسپولیس را متوجه شویم باید تا ظهر فردا صبر کرد.

خبرورزشی

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها