نعیم قاسم:

ایران نوک پیکان مقاومت است/فلسطین پیروز نهایی مقابله با رژیم صهیونیستی است

ایران نوک پیکان مقاومت است/فلسطین پیروز نهایی مقابله با رژیم صهیونیستی است
چهارشنبه 10 آبان 1396 - 16:28

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود در کنفرانس اتحادیه علمای مقاومت ضمن اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد «فلسطین» پیروز نهایی این نبرد است؛ وی در ادامه حمایت‌های ایران از مقاومت را باعث افتخار خواند.

العالم _ لبنان

 شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی خود در کنفرانس اتحادیه علمای مقاومت اعلام کرد رژیم صهیونیستی برای ادامه وجود خود ، کشتار، اشغالگری و جنایت را به کار گرفته و از حمایت بین‌المللی برخوردار است. 

وی در ادامه گفت: هیچ گزینه‌ای جز مقاومت وجود ندارد و فلسطین در مقابله با دشمن پیروز خواهد شد، تحریم‌ها و تهدیدها مانع از آن نخواهد شد که از راه مقاومت منصرف شویم.

شیخ نعیم قاسم افزود: آزادی فلسطین، آزادی کل منطقه خواهد بود. تهدیدات کنونی نشانگر شکست محور مقابل مقاومت است و این جز بر ثبات ما نمی‌افزاید. ملت فلسطین، مقاومت موثر خود را ثابت کرده و نشان داده با گذشت زمان آن را کنار نخواهد گذاشت بلکه نسل به نسل ادامه خواهد داد. 

وی ادامه داد: این سرزمین ماست و آن را آزاد خواهیم کرد و دخالت‌های خارجی را نمی‌پذیریم؛ سلاحی که در حمایت از فلسطین نباشد، سلاحی اسرائیلی است.

 شیخ قاسم تصریح کرد: ما ملتی هستیم که از امام حسین (ع) آموخته‌ایم بگوییم «هیهات منا الذله» ؛ به همین دلیل در مقابل ما گزینه‌ای جز مقاومت وجود ندارد و خداوند تعالی به ما وعده پیروزی داده است.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تصریح کرد: مقاومت در شکست تکفیری‌ها موفق بود و پروژه اسرائیل در سوریه و عراق را به تعطیلی کشاند.

شیخ قاسم گفت: اسرائیل می‌داند اگر تصمیم به جنگ بگیرد زیرساخت‌های آن در تیررس موشک‌های ما خواهد بود. 

وی تأکید کرد: ایران نوک پیکان محور مقاومت در منطقه است و حمایت ایران از ما باعث افتخار ماست. 

شیخ قاسم در پایان سلام «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان را به تمامی شرکت‌کنندگان در این کنفرانس ابلاغ کرد.

کنفرانس اتحادیه علمای مقاومت امروز (چهارشنبه) آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها