امير حاتمی آزادسازی شهر ديرالزور را تبريک گفت

امير حاتمی آزادسازی شهر ديرالزور را تبريک گفت
يکشنبه 14 آبان 1396 - 11:53

وزير دفاع جمهوری اسلامی ايران و وزير دفاع جمهوری سوريه در گفت وگوی تلفنی ضمن بررسی آخرين تحولات منطقه ای و بين المللی و تحولات سوريه، بر همکاری و تلاش بيشتر براي نابودی تروريست ها تاکيد کردند.

العالم - ایران / سیاسی

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ امیر حاتمی در این گفت و گو، پیروزی های اخیر میدانی به ویژه آزادسازی شهر دیرالزور را به رئیس جمهور سوریه جناب آقای بشار اسد ، وزیر دفاع ، فرماندهان و رزمندگان شجاع و خستگی ناپذیر ارتش و مردم سوریه تبریک گفت و اظهار داشت: 5 سال "مقاومت و ایستادگی" نیروهای مسلح و ملت سوریه در برابر گروه های تروریستی ستودنی است و باید در تاریخ دفاعِ مشروع یک ملت از هویت و کیان خود ثبت شود.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با اظهار امیدواری نسبت به تداوم و تکمیل نوار پیروزی های ارتش سوریه برابر تروریست ها و بازگشت کامل ثبات و امنیت به سوریه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران چنان که تاکنون از برادران سوری خود حمایت کرده، مصمم است تا در مراحل پس از جنگ نیز در کنار برادران سوری باشد.

وزیر دفاع جمهوری سوریه نیز در این گفت و گوی تلفنی با تقدیر و تشکر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران در خنثی سازی توطئه ها و دشمنی های گروه های تروریستی ـ صهیونیستی گفت: جمهوری اسلامی ایران در این دوران پر تنش همواره در کنار ملت و دولت سوریه ایستاد تا این کشور بتواند از حاکمیت قانونی خود دفاع کند.

سپهبد جاسم الفریج اظهار داشت: هماهنگی های بی نظیر دو کشور جمهوری اسلامی ایران و سوریه ضامن صلح، ثبات و امنیت دو کشور و منطقه شده است.

وزیر دفاع سوریه همچنین از امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران برای سفر به سوریه دعوت به عمل آورد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها