تشکر رییس جمهور در پی پایان داعش

 تشکر رییس جمهور در پی پایان داعش
سه شنبه 30 آبان 1396 - 10:18

رئیس‌جمهور پایان داعش را به همه رزمندگان اسلام، دیپلمات های کشور ،دولت و ملت رهبری انقلاب، نیروهای مسلح ایران ،عراق و سوریه تبریک گفت.

العالم - ایران / سیاسی

حجت الاسلام والمسلمین روحانی که در پنجمین کنگره خانه کشاورز سخن می گفت، تصریح کرد: از همه رزمندگان اسلام، دیپلمات های کشور، دولت ، ملت ،رهبری انقلاب، نیروهای مسلح ایران، عراق و سوریه به خاطر پایان گروهی که جز شر ، نکبت و ویرانی چیزی به همراه نداشت، تشکر می کنم؛ گروهک تروریستی که توسط قدرتهای بزرگ و کشورهای مرتجع منطقه ایجاد و ارتزاق شد،  سردار سلیمانی در راه مبارزه با داعش بسیار زحمت کشیدند.

وی همچنین در بخش اول صحبت‌های خود با بیان اینکه دولت تمام قدرتش به خاطر نمایندگی از طرف مردم بوده و منتخب آنها است تاکید کرد: با رای مردم است که دولت مسئولیت می پذیرد وهیچگاه بین مردم و دولت فاصله‌ای وجود نداشته و ندارد.

وی تاکید کرد: هر آنچه انجام می‌دهیم با پول و کمک شما مردم است. خزانه متعلق به مردم است و دولت تنها با نمایندگی از سوی مردم تلاش و کوشش خود را در راستای ایفای مسئولیت‌هایش انجام می دهد.

روحانی با آرزوی تعمیق مهربانی ها و برادری ها در کشور اظهار امیدواری کرد که در این صورت غمی که براثر وقوع زلزله بر مردم بخشهایی از استان کرمانشاه وارد شده تا حدی رفع شود.

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها